Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Amikor a barátom kihúzta a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a barátom kihúzta a péniszét az óvszer bennem maradt. Vegyek eseményutánit?

Figyelt kérdés
Sajnos én nem tudom, hogy mennyire volt bennem mélyen az óvszer , mert közben felültem, és mikor megfogtam a vége már kint volt. Vegyek eseményutánit szerintetek? És vény nélkül kapható? Köszi szépen!
2011. júl. 26. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a vége kint volt akkor nem lesz semmi gond.
2011. júl. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, semmi gond, ez előfordul.
2011. júl. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem kell. A sperma úgyis a gumiban maradt.
2011. júl. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"És vény nélkül kapható? "

Erre én is kíváncsi lennék.

2011. júl. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 RaksashaGirl ***** válasza:
100%
Ha kilógott a vége akkor nincs baj.. Ha felülsz attól még nem csúszik ki.. Nem lesz bajod.. Mi már párszor így jártunk.. Akkor vagy kicseréljük másik gumira, vagy úgy agy egész szettet leváltjuk és kipróbálunk más típust.. :)
2011. júl. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kapható vény nélkül, olyan 5-6 ezer forint körül van. És szerintem se vegyél :)
2011. júl. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!