Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy este alatt a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy este alatt a barátom többször belém élvezett. Utána rá két napra beszedtem egy eseményutánit. Lehetek még terhes? Még lent

Figyelt kérdés

Mármint azt tudom,hogy egy ilyen tabletta nagy valószínűséggel megoldás a dologra,de kis százalékban még előfordulhat a terhesség. De úgy értem,hogy mivel többször élvezett belém,így esélyesebb,hogy teherbe esek?


Légyszi,csak normális válaszokat,tudom,hogy mekkora felelőtlenség volt,sokat ittunk,de ahogy lehetett korrigáltuk....nagy lecke volt ez....


2011. júl. 9. 18:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
Lehetsz.
2011. júl. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Annál jobban veszít a hatékonyságából a tabi, minél később veszik be.
2011. júl. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
55%

Nem valószínű a terhesség. Bevetted a tablettát időn belül, szóval nyugodj meg.

Egyébként bárkivel előfordul, hogy elveszíti a fejét.

2011. júl. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
akkor a legkisebb az esélye, hogyha még aznap beveszed. de mivel te 2 napra vetted rá, a hatékonyság ezalatt csökkent. én a helyedben még aggódnék.
2011. júl. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Az lett volna jó ha rögtön másnap veszed be az eseményutánit,nem két napra rá.Mért vártál eddig?
2011. júl. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%

A tabletta elvileg mesterséges menstruációt indít be...ha a mensid megjön pár napon belül, akkor valószínűleg hatott, de később nézz egy tesztet.


Amúgy meg miért kell leoltani? Nem arról van szó, hogy állandóan gumi nélkül szexel, aztán "kimossa"...egyszer tévedtek, de legalább vett tablettát, és nem csak bízik a szerencséjében :S

2011. júl. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
55%

Nem azt mondom, hogy nem volt felelőtlenség, csak hogy tényleg nem arról van szó, hogy sosem védekeznek, hanem egyszer becsúszott. Te talán sosem hibáztál részegen? (nem csak ilyennel kapcsolatban)


A tablettához meg recept kell, amit ha háziorvos ír fel, mind fél nap sorban állás...(plusz kijózanodás a buli után stb)

2011. júl. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%
Nem iszok alkoholt ígyhát nem voltam még részeg. De azért mégis jobban vigyázhattak volna, na mind1 mostmár. Ez legalább egy jó lecke lesz mind kettőjük számára.
2011. júl. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A tabletta hatékonysága annál kisebb, minél később veszed be. 24 órán belül 86%, utána már csak 60% körüli. Én a helyedben imádkoznék, és az aktus után két héttel csinálnék tesztet. Mindenesetre ne lepődj meg, ha baba lett ebből a nagyszerű akcióból. Persze z is kérdés, hogy a ciklusod hanyadik napján történt és hány napos a ciklusod.
2011. júl. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
87%

Tényleg nem tudom ki a jó istennek képzelitek itt magatokat itt néhányan. Honnan veszitek a bátorságot, hogy így beszéljetek valakivel, aki segítséget kér? Egyáltalán minek válaszol, akinek gőze sincs semmiről csak okoskodni tud?


Torkig vagyok már, hogy itt mindenki tökéletes és sosem hibázik és olyan hangon beszél valaki mással, hogy az az internetes világon kívül megengedhetetlen.

2011. júl. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!