Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most cseréljem le az orvosom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most cseréljem le az orvosom, vagy álljak neki vele vitatkozni?

Figyelt kérdés

6 hónapja szedek Qlaira-t. Az első 3 hónapban 3x volt meg egy hónapban (szval össz 9x) de mind 3 napos volt és csak kevés jött. A második 3 hónapban 2 hetente jött meg, ugyanúgy 3 napig kevés.

Ma voltam orvosnál, hogy irassak fel másikat, mert ez már úgyis el fogy hétfőn.

Meg se kérdezte, hogy van-e panaszom, a kezembe nyomta ennek a receptjét. Azért én elmondtam, hogy mivan. Erre az volt a válasz, hogy majd jó lesz.

Kösz b*zdmeg. Legszívesebben megetetném vele az összeset aztán majd jobb lesz.

Előtte nem szedtem gyógyszert, nem most kéne próbálgatni, hogy melyik a nekem való? Nem, ez a jó és kész. De kvára nem jó.


2011. júl. 7. 16:32
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Válts orvost...
2011. júl. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!