Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes emiatt vitatkozni?

Figyelt kérdés
A barátomnak nem tetszik, h kizárólag fiú barátaim vannak (összesen 3, ebből az egyikhez volt közöm korábban). Azt mondja ne is említsem őket. Szerintetek nyissak erről vitát? Mert csak az lenne, ha elmondanám neki a véleményemet. Egyébként eddig soha nem volt semmiféle nézeteltérésünk, de azt hiszem ezt a dolgot nem tudom lenyelni.
2010. okt. 3. 09:20
 1/6 rozika10 ***** válasza:
Hát ez nem egyszerü én isigy voltam, de ezt szerintem a barátaidnak kellene megbeszélni a pasiddal együtt leülni mert csak ugy tudjátok megbeszélni!A barátaiddal nem kell megszakitanod a kapcsolatot emiatt!
2010. okt. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én sem örülnék ha a barátnőm olyan emberrel tartaná a kapcsolatot akihez korábban volt köze...

gondold el hogy a barátodnak csak lány barátai vannak és az egyikkel már volt viszonya is... hogy esne?

beszéljétek meg de ne vitatkozva, ja és csak a barátod és te a többieket be ne vond mert annak nem lesz jó vége!

2010. okt. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem is állt szándékomban megszakítani velük a kapcsolatot.

az az érzésem, h a párom nem is akarja őket megismerni.

egyébként sokszor nem is mondom el, h kivel megyek el, úgy tudja egyedül.

lehetséges, h nem bízik bennem, ha ennyire zavarja?

2010. okt. 3. 09:52
 4/6 A kérdező kommentje:

persze fordított esetben nekem sem esne jól, de ennyi erővel én is hihetném azt, h ha összefut a haverjaival, ott van pár csaj és az alkohol hatására bármi történhet.

egyébként azzal a barátommal direkt nem is találkozgatok már, csak msn, de a páromat még ez is zavarja.

2010. okt. 3. 09:56
 5/6 gratis30 ***** válasza:
Függetlenül attól, hogy barátok vagy sem a párodnak mindíg ellenségek lesznek, bár a bizalomhiány jogos. Gondolj bele ha azt mondod neki, hogy egyedül mész csavarogni, erre taliztok a városba egy haverjával. Bukta van és erre a kapcsolatod is rá mehet. Nekem is van olyan csaj barátom akivel 3 évet húztunk le együtt. Kapcsolatunk lekorlátozódott msn-re és skype-ra de azt is eléggé megritkítottam. Párom sem repdes tőle. Én figyelembe veszem a párom érzését, megpróbálkoztam azzal, hogy elmentünk együtt bulizni. Nem alakult ki a szimpátia így hagytam a fenébe az egészet. Viszont ha azt nézem, hogy a csaj olyan mint a busz egyik elmegy jön helyette másik akkor elgondolkodtató. Barát viszont kevés akad.Te döntésed, de szerintem mérlegeljed a kapcsolatotokat és válassz ha a kettő együtt nem megy.
2010. okt. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod lenyelni, akkor szóvá fogod tenni, de akkor miért tetted fel itt ezt a kérdést?

Amúgy meg: megbeszélni < = > vitatkozni.

2010. okt. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!