Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet-e, hogy a Mercilon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e, hogy a Mercilon fogamzásgátló ingerültséget és sírógörcsöt vált ki?

Figyelt kérdés
2 hónapja szedem.Eddig semmi problémám nem volt.Kb egy hete jelentkeztek ezek a panaszok és hallottam róla hogy ez előfordulhat.Csak nem vagyunk benne biztosak a párommal.Köszi mindenkinek: Klau
2009. márc. 15. 19:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ez borzalmas.. nekem is ugyanezek voltak. de most félek h terhes leszek. mert igy szinte minden érintésre vigyazni kell. szeretkezés utan nem is bujhatok oda a paromhoz, anelkul h mindent ellenőriznénk. szoval maceras tabletta nelkul, de még macerasabb vele. :S
2009. márc. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Hát igen ezek nagyon durva dolgok.A kapcsim nekem is kicsit tropára ment,de még időben kapcsoltam,mert még csak két hete vagyok "hülye".De komolyan olyan ideg volt bennem hogy majd szétrobbantam.És nem tudtam megmagyarázni az okát.Csak sírtam ok nélkül kiabáltam a barátommal meg sírtam.Azt mondtam hogy már begolyóztam.Utolsó kétségbeesésemben irtam fel ide.De jól tettem.Köszönök minden választ.Egyébként most megbeszéltük ha a következő gyógyszer sem válik be tuti valami mást fogok kipróbálni.Annyit nem ér az egész.Még1x köszi mkinek:)
2009. márc. 18. 09:28
 13/14 anonim ***** válasza:
hú, naná hogy lehet attól. Én mondjuk Gracialt szedtem, nem ezt, de én is nagyon hülye voltam tőle. Amúgy se vok egy higgadt teremtés, de attól igazi sárkányoskodó voltam, kiakadtam minden apróságon, hisztiztem, bömböltem. Először nem is gyanakodtam a gyógyszerre, aztán egyszer megkérdeztem a párom hogy kb mióta vagyok ilyen dili, mert akkor már kezdett derengeni a gyanú és ő is azt mondta hogy kb mióta a tabit szedem. Na ez akkor be is igazolta a gyanúmat. Azóta váltottam Yadine-re és bár még csak kb másfél hete szedem ezt, eddig semmi mellékhatást nem tapasztaltam.
2009. márc. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Képzeljétek voltam nőgyógyásznál ésd kiröhögött!Azt mondta menjek pszichiátriára mert ő még ilyet nem hallott.Azért írt másik bogyót Lindynette20
2009. márc. 20. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!