Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet-e, hogy a Mercilon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e, hogy a Mercilon fogamzásgátló ingerültséget és sírógörcsöt vált ki?

Figyelt kérdés
2 hónapja szedem.Eddig semmi problémám nem volt.Kb egy hete jelentkeztek ezek a panaszok és hallottam róla hogy ez előfordulhat.Csak nem vagyunk benne biztosak a párommal.Köszi mindenkinek: Klau
2009. márc. 15. 19:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet bizony.
2009. márc. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És ha váltok más gyógyszerre akkor ez elmúlik ugye? Mert nagyon megijedtem.Köszönöm még1x:)
2009. márc. 15. 20:29
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Jajjj.. de még mennyire! en is azt szedtem, es minden marhasagon elsirtam magam, meg folyton ingerult voltam, depresszios, rosszkedvű. abba is hagytam, mert nem kell nekem ez a rosszkedv. csak akkor nem tom h védekezzek. marmint az ovszer az ok, de nem igazan bizok benne.
2009. márc. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elvileg elmúlhat más gyógyszertől, sok ilyet hallani. Ne aggódj, nem kell! Aztán ha nem válik be, még annyi más módszer van..
2009. márc. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Na én had ne soroljam,hogy mennyi bajom volt a Mercilontól!És igen lehet,mivel a tabiktól a padlóra kerül a hormonrendszered!Én soha többet!
2009. márc. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt szedem és tényleg vannak neki "mellékhatásai". Azért nem térek más gyógyszerre mert ugyanúgy hormon, szóval felesleges váltani emiatt. A másik meg az h inkább legyenek ezek a gondok, minthogy terhes legyek! Más fogamzásgátló módszerben nem bízom!
2009. márc. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
előfordulhat habár nem tudom nálam nem voltak ilyen problémák... majd ha mész vissza íratni gyógyszert mond meg a doktornak...azért várd ki a 3 hónapot...
2009. márc. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Azért gondold át, hogy megéri-e. Engem annyira kikészített, hogy gyakorlatilag örülök, hogy nem nyírtam ki magam, vagy nem ment rá a kapcsolatom..
2009. márc. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Utolso valaszolo : h ertetted azt h nem ment rá a kapcsolatod? milyen mellekhatasok voltak?
2009. márc. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Depressziós lettem, borúlátó, rosszkedvű, levert, fáradékony, hisztis... sorolhatnám. Ráadásul a libidómat is kinyírta. Ez utóbbi volt a legnyilvánvalóbb jele a gyógyszernek, mert előtte TELJESEN más volt a helyzet, a depresszióban és társaiban az a veszélyes, hogy minden fájdalmat jogosnak érzel, eszedbe sem jut úgy igazán, hogy mástól is lehet. Anyukám sem bírta, azt mondta, egy idő után úgy érezte, hogy semminek semmi értelme. Én tényleg drasztikusan megváltoztam tőle, és a gyógyszer elhagyásával érdekes módon e problémák is megszűntek. Természetesen nem törvényszerű, hogy mindenkire így hasson, úgy tűnik, én nagyon érzékeny vagyok rá, de most már egy porcikám sem akarja szedni, és azért arra biztatnék mindenkit, hogy figyeljen oda magára, ezek nem véletlenül történnek! És nem azt mondom, hogy ne szedjétek, de nekem speciel egy életre szóló lecke volt. Tehát ezek történtek, és azt hiszem, ilyen áron nem éri meg, terhesség ide vagy oda, meg különben is, ha az ember szexelni sem akar tőle, mi értelme van?:) Ja igen, utolsóelőtti voltam.
2009. márc. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!