Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért késik? :O Nem értem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért késik? :O Nem értem általában napra pontos.

Figyelt kérdés

Barátnőmnek késik. Voltunk együtt a hónapban óvszert használunk.

Mindig rendben volt vele minden.

Nem csúszott le mikor kicsit durvábbak voltunk akk is megnéztem nem csúszott le megigazítom mindig. Szakadni se szakad aminek benne kell lennie az is mindig benne volt.

Lényeg hogy szerintem nem lehetne gond.

De már kezdek aggódni hisz 17-én kellett vna megjönnie.

Most egy pár napot együtt voltunk és néha panaszkodott hogy fáj a hasa görcsök meg a cicije is megfájult.

Ki pattogzott az arca és azt mondta ez akkor szokott mikor meg fog neki jönni eddig csak nem. Ma is fájdogált a hasa. De ő azt mondja fél mert terhes. Nem engedte hogy vegyünk egy tesztet mert fél.

remélem nem lesz baj. soha nem voltunk felelőtlenek :(


2011. máj. 18. 18:53
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Rendben van köszi szépen mindent értek :)
2011. máj. 18. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!