Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért késik? :O Nem értem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért késik? :O Nem értem általában napra pontos.

Figyelt kérdés

Barátnőmnek késik. Voltunk együtt a hónapban óvszert használunk.

Mindig rendben volt vele minden.

Nem csúszott le mikor kicsit durvábbak voltunk akk is megnéztem nem csúszott le megigazítom mindig. Szakadni se szakad aminek benne kell lennie az is mindig benne volt.

Lényeg hogy szerintem nem lehetne gond.

De már kezdek aggódni hisz 17-én kellett vna megjönnie.

Most egy pár napot együtt voltunk és néha panaszkodott hogy fáj a hasa görcsök meg a cicije is megfájult.

Ki pattogzott az arca és azt mondta ez akkor szokott mikor meg fog neki jönni eddig csak nem. Ma is fájdogált a hasa. De ő azt mondja fél mert terhes. Nem engedte hogy vegyünk egy tesztet mert fél.

remélem nem lesz baj. soha nem voltunk felelőtlenek :(


2011. máj. 18. 18:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem terhes, de ha rástresszel akkor még többet fog késni.
2011. máj. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ja nem 17 én hanem 15 :( szóval már 3. napja.

akk is kezdődtek a has fájásai el.

2011. máj. 18. 18:55
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát nagyon stresszes hónapja volt most érettségizett meg nagyon sok minden. de most memég ez is.

Már vagy egy hete azt mondja hogy ő tuti terhes.

Fáj a hasa látom rajta hogy görcsölt már egy párszor.

2011. máj. 18. 18:57
 4/11 anonim ***** válasza:

Hány hete voltatok utoljára együtt?

Az aggodalma okát pedig nem értem.Ma még csak 18 van,vagyis egy napot késik,amit késésnek sem érdemes hívni,mivel bármikor és bármikor előfordulhat,hogy 1-2 napot csúszik a dolog.Ezt sok minden befolyásolhatja pl.stressz,betegség,időjárás stb.

A tesztet két héttel aktus után érdemes először használni,akkor már talán reális eredményt mutat.Ha nem csinál tesztet,attól még a baba gond nemoldódik meg,ha valóban terhes.

A tüneteit szinte minden nő elmondhatja magáról,hisz ezek a tipikus mensi előtti tünetek.

2011. máj. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Most látom,hogy írtad,hogy 3 napot késik.Ez sem olyan hű de sok.A terhes vagyok szöveget pedig jobb,ha elfelejti,mert ezzel csak azt éri el,hogy idegeskedtek és még jobban kitolódik a mensi.

A tünetei,mint írtam teljesen természetes tünetek mensi előtti napokban.De 17 éves,ezt neki is tudnia kell,nem most jön meg neki először.

A terhességi tünetek pedig 1 héttel szex után még nem jelentkeznek!

2011. máj. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm kicsit megnyugtattatok mivel azért kicsit már én is félek de nem lehet gond én úgy vélem.

Am is vergődik már egy pár napja velem mindenen ha ránézek azért ha nem azért. stb...

Szal tünetek megvannak de nem jött eddig :(

Am ma ment haza egy ideig nem tudunk tal ma voltunk együtt is. De akk nem is ért volna a teszt ma semmit??

2011. máj. 18. 19:15
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem,hogy miről beszélsz. Az utolsó szextől számítva eltelt már két hét? Ha igen,akkor érdemes tesztelni,ha nem,akkor nem! A ma voltunk együtt,azt jelenti,hogy ma is volt szex? Akkor azt ugye tudod,hogy a mai már nem számít bele a két hétbe.A mai miatt,majd két hét múlva lehet tesztelni,ha újra felmerül a gyanú.
2011. máj. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

akk most nem lehet. nem érdemes.

Én arra gondoltam hogy ha lenne valami akkor kimutatja csak a mait tudom hogy nem de ha már baj van akk azt látjuk ha pl két héttel ezelőtt esett volna teherbe. nem?

2011. máj. 18. 20:32
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kezdem az elején: Egy nő nem aznap esik teherbe,amikor szexel.Az aktus alatt a hüvelybe jut a spermium,ami aztán elindul a petevezeték felé,hogy megtermékenyítse a petesejtet.Kb. 3 napig életképesek a spermiumok.Ha ezidő alatt van petesejt,akkor megtermékenyítheti.Aztán a megtermékenyített petesejt elindul a mégbe,hogy ott beágyazódjon.A beágyazódás kb.14-14 nap alatt fejeződik be.Miután beágyazódott,a lány szervezetében megjelenik a hch hormon,ekkortól beszélünk terhességről.Ezt a hormont mutatja ki a vizeletből a terhességi teszt.Ha szextől számítva 14 nappal negatív a teszt,akkor érdemes pár nap múlva megismételni,mivel a hcg hormon szintje akkor mutatható ki,ha már megfelelő mennyiségben van jelen.

A terhességet az utolsó mesntruációtól számítják,így mikor a lánynak elmarad a mensije és pozitívat tesztel,akkor azt szokták mondani,hogy 4 hetes terhes.

Vagyis a ti esetetekben még nem telt el két hét,így nincs értelme a tesztnek,még a beágyazódás folyamata zajlik,ha zajlik.A terhességi tüneteket pedig a hcg hormon okozza,ami majd csak beágyazódás után kezd el termelődni,vagyis még annak sincs itt az ideje.Ne idegeskedjen,mert attól csak még többet fog késni.Tesztet pedig mindenképpen vegyetek,többet is és pár nap eltéréssel csináljátok majd meg mindegyiket.

2011. máj. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
* van pár elütésem: méh, 12-14 nap, hcg hormon
2011. máj. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!