Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van olyan, aki semmiképpen se...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki semmiképpen se szedne fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 22:01
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
54%
én szedem a tabit 2éve, de már elegem van belőle, csökkent a libidóm ,2havonta előjön a hüvelygomba. nah de mi lesz ha abbahagyom?? ennél már csak rosszabb, összevissza jönne meg, persze ha megjönne, görcsök, vagy talán terhes lennék és ez nem lenne jó 18évesen :(,a többi kupba krémbe meg nem bizok, a gumit meg nem szeretjük, nah most döntsem el hogy mi lenne a jobb???
2009. márc. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is szedtem,és én se fogom soha többet!Totál tönkrevágott!Inkább 22 évesen szülök egy babát,ha esetleg becsúszik,minthogy soha ne lehessen!Bár védekezünk kúppal és meg is szakítjuk, tehát elég kicsi az esély a babára!
2009. márc. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
64%

A 15:01-es hozzaszolo nem kicsit alpari!!!

A gyogyszer szedese nem felelotlenseg, vannak mas alternativak,mint a tabletta, pl: injeckio, huvelykup, ovszer, huvelygyuru... Aki egy kicsit jobban kepzett dokihoz jar, az talal mas megoldast is.

Ha nem tudod tiszteletben tartani mas emberek velemenyet, donteseit, akkor ne szolj hozza a temahoz!


-Egy nogyogyaszti Asszisztens

2009. márc. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Hu eléggé megleptetek:/Én szeptember óta szedem, lassan 21 vagyok, és igazából eddig semmilyen mellékhatést nem tapasztaltam, csakhogy sokkal jobb gumi nélkül a sex, és a párom is jobban élvezi:)és én azért kezdtem el a bogyót, mert egyszer baleset történt a gumival és esemény utánit vettem be, amitől fél évig össze vissza jött meg, szóval sztem így kevésbé bolygatom meg a dolgaim, mint ha évente egy baleset becsuszik:/és már mindenhol azt lehet hallani hogy olyan alacsony a hormontartalma....remélem nem lesz gond ha abbahagyom sem:)
2009. márc. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Én is szedek, másfél éve, és babát csak kb 10 év múlva szeretnék. Lehet bajom ha 10 évig folyamatosan szedem? (Yasminelle). Most megijesztettetek. Amúgy semmi bajom nincs tőle, jobb a szex, percre pontosan tudom mikor fog megjönni, stb.
2009. nov. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!