Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van olyan, aki semmiképpen se...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki semmiképpen se szedne fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 22:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
75%
Biztos van. De az nem én vagyok :-D
2009. márc. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
73%
Igen, én!!! Nagyon jó beváltak a pharmatex termékek, ha éppen peteérésem van akkor használunk óvszert is mellé. Én nem bombázom magam hormonokkal. Nagyon sok a negatív tapasztalat körülöttem, főleg azoknál akik évek múlva abbahagyták és most a mellékhatásoktól szenvednek! Nyálkahártya vékonyodás szinte "népbetegség" fogamzásgátló abbahagyása után , sőt a petefészek zsugorodás is...ráadásul thrombózisos is van családban, én nem kockáztatok, de akkor sem szedném, ha ez a veszély nem állna fenn.
2009. márc. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
70%

Én! Pontosítanék: már nem szedném...

10 évig szedtem, amikor abbahagytam 9 hónapig nem menstruáltam. Úgyhogy a vágyott csemetémre még utánna jó sokat kellett várni. Megfogadtam: hormont soha többet!!!

2009. márc. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Köszi. Nálunk is van negatív tapasztalat még régi, de hormonos készítménnyel és mellékhatásokkal kapcsolatban.
2009. márc. 11. 22:08
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Én fogamzásgátlót szedek, tudom h nem jó a szervezetnek, de inkább minthogy teherbe essek, nekem ez biztonságot ad. Több mint egy éve szedem, nem tudom mi lesz ha abbahagyom, de még jó ideig szedni akarom. Nekem az összes nő ismerősöm szed fogamzásgátlót.
2009. márc. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
65%
22:02-es voltam. Igen, jelenleg 4 barátnőmnek próbálják visszaállítania hormonműködését, peteéréset, mert teljesen leállt a fog.gátlónak köszönhetően..az orvosok nem hangoztatják a mellékhatásokat(csak hogy sok az abortusz), de amikor már az forog kockán hogy netán meddő leszel, az elgondolkoztató. szerintem egyébként most tartunk azon generációnál, akiknek annak idején javasolták tömegesen a szedését és 8-10 év szedés után leállnak, meg lehet nézni a mellékhatásokat, szerintem nem kell messzire menni hogy talál ilyen lányokat...
2009. márc. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
70%
nem 22:02, hanem 22:05, bocsi!
2009. márc. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
77%
Én sem szednék újra, pedig csak 6 évig szedtem, ez azonban elég volt, hogy tönkre tegye a hüvelyem ph-ját, így minden havi után LadyPharma-t kell használjak. Azóta óvszer, szerencsére a párom megértő és nem panaszkodik.
2009. márc. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szednék. Nálunk jól bevált a pharmatex, de lassan arra sem lesz szükség, belekezdünk a babaprojektbe.
2009. márc. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Úgy látom, jó, hogy nem is szeretnék szedni. Sok mellékhatásról, amiket írtatok, nem is hallottam még. Amúgy anyukám valami régen használt magas hormontartalmú készítménytől lett meddő, pedig legalább 3 porontyot szeretett volna. Mellesleg a gumikat meg szeretjük, a mentolos Durex a legjobb.
2009. márc. 11. 22:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!