Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van olyan, aki semmiképpen se...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki semmiképpen se szedne fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 22:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
68%
En sem szedtem meg soha,es nem is fogok...pedig lassan 28 eves leszek.annyi karos mellekhatasa,utohatasa van,amirol nem vilagositanak fel...
2009. márc. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Igazad van, én pár éve azt hittem, nincs is mellékhatása.
2009. márc. 11. 22:24
 13/25 anonim ***** válasza:
58%

Sose szedném, a meddőséget nem kockáztatom. Sok kölköt szeretnék, és nincs kedvem egy emberek által feltalált kémiai bombával elrontani egy kényes természetalkott a rendszert...

Arról nem is beszélve, hogy 14-15!!! éves lányoknak milyen bajaik lesznek tőle! Egyes pénzéhes orvosok képesek azt adni azonnal, ahelyett, hogy elbeszélgetnének velük a hüvelykúpról vagy az óvszerről...mert ugye midnen vény után a drága orvoskánk megkapja a pénzét a gyógyszertgyártó cégektől.

Van akinek tényleg érdemes szedni, de ez alapvetően egy gyógyszer, egy mentőöv, és nem mindenkibe ezt kéne belenyomni. Ha valaki nem tud máshogy védekezni, csak így, akkor persze, hogy menjen és írassa fel. Viszont ha valaki nem köhög, akkor minek kér köhögéscsillapítót? ha nem beteg, minek szed feleslegesen gyógyszert?

2009. márc. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
60%
én nem szednék!!!! nem kockáztatok h esetleg bajszom nő vagy meghizok ..:S
2009. márc. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
82%
igen, én. nem akarom hormonokkal tömni magam. meg lehet oldani a védekezést más módszerekkel is. nem kell tabletta!
2009. márc. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
61%
En 5 ev utan hagytam abba, nem tervezem,h elkezdem megint szedni, 2 havonta menstrualok,amiota nem szedem, teljesen felboritotta a hormonhaztartasom, nem kivantam a szexet, meghiztam, szokietenem kellett a bajszom,mert latthatova vallt.
2009. márc. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
69%
Én "csak" egy évig szedtem, a szedés alatt semmi kellemetlen dolgot nem tapasztaltam, tökéletesen megbíztam benne!Szakítottunk a párommal, abbahagytam,és hónapok óta nincs peteérésem, hőhullámaim vannak, össze-vissza menstruálok, ráadásul jobban görcsölök,mint valaha!Soha többet nem szedném!!!Így is örülhetek,ha helyreáll a hormonrendszerem!Ja és 22 éves vagyok, 20 éves koromban írták fel, az elvileg alacsony hormontartalmú sz*rt!
2009. márc. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
51%

Persze vannak olyan emberek akik alapból hormonzavarosak...


Eddigi válaszolóknak:

-1 abortusztól is lehet valaki meddő...

-Nekem nagyon sok ismerősöm van aki abba hagyta a tabit és abban az évben teherbe esett.

-Meg ha valami történik és meg is teherbe esel XY évesen elveteted...most az jobb hogy, következő magzatodat (ha lesz) kockázatnak teszed ki... hogy elereszt a méh szájad és nem tudod kihordani a babát....

Inkább vagytok felelőtlenek...

Ha ennyire féltek nem kell B*SZNIII :D

2009. márc. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
69%

hát én pl semmilyen : kúp hab spermicides óvszert nem használhatok allergiás vagyok rá sőt a latexre is...

Nekem maradt a gyógyszer...de na panaszkodom

3 vagyunk és mind a 3 előtt között anyum gyógyszer szedet és lám mi megvagyunk :):D:D

2009. márc. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
de nem panaszkodom *bocsi*
2009. márc. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!