Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátom mért nem vesz óvszert?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mért nem vesz óvszert?

Figyelt kérdés
Néha szokott,de akkor is elötte utalok rá! Mindig elvagyunk az ágyba meg beindul mindig ha kettesben vagyunk de óvszer nagyon ritkán van h letudjunk feküdni,mindig csak pettingelünk! Valyon miért? Én nem értem!
2009. márc. 11. 11:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Marpedig ovszer nelkul nem lehet. ha csak nem szedsz fog. gatlot. beszeld meg vele h ha akarja h vmi legyen, akkor vegyen. lehet h nincs mindig pénz rá? akkor neha vegyel te, neha meg ő.
2009. márc. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Vagy nincs pénze rá, vagy pedig utálja, és arra vár, hogy gumi nélkül fogjátok csinálni.

Ezt viszont ne hagyd, mert nem éri meg az idegeskedést.

2009. márc. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
Vagy tényleg az a problémája ,hogy a gumi miatt szorongása van vagyis sokaknak van ilyen hogy a gumiban nem érzik teljesen a merevedésuket. Lehet gumi nélkül is csinálni az előváladéktól meg nem lehet teherbe esni nyugi. A lényeg ,hogy ha érzi hogy kőzel az erekció akkor kiveszi és máshova élvez.
2009. márc. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Mar ne is haragudj, de az előváladéktól is teherbe lehet esni! ez a legkockázatosabb védekezési módszer!
2009. márc. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kapásból két ember jutott eszembe aki az előváladéktól lett terhes, úgyhogy ezt el ne hidd!!! Igenis terhes lehetsz attól is, bár kicsi rá az esély. Mindig védekezzetek!
2009. márc. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"A lényeg ,hogy ha érzi hogy kőzel az erekció akkor kiveszi és máshova élvez."

Na de amíg nincs merevedése (erekció) be sem tudja dugni. És erekció után még jó idő kell a magömlésig (ejakuláció)


Bocs, de akkora hülyeségeket írt ez a válaszoló, hogy nem bírtam megállni.


És igen, előváladéktól is lehetsz terhes, inkább ne is kísérletezzetek gumi nélkül.

2009. márc. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle.
2009. márc. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
82%
Kérdezd meg tőle
2009. márc. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe a statisztikát: [link]

A megszakítással ne szórakozzatok, mert nem játék! Igenis teherbe eshetsz tőle! 100 nőből 35 esik így teherb e1 év alatt...

Lehet azért nem vesz gumit, mert nem akar szexelni... Bár a pasiknál ez elképzelhetetlen :D Sokan meg rinyálnak, ha gumit kell húzni.

2009. márc. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én barátom is pont ugyanezt csinálja :O ... nekünk is ritkán van óvszer .. már van hogy én vettem meg !...ami még elmegy de nem szeretném rendszert csinálni belőle és nem azért mert spúr vagyok hanem mert ez ..olyan izé, mintha csk én akarnám . ami nem igaz mert velünk is ez van h pettingelünk és ő is akarná de nincs óvszer !! én sem értem ...én azt szoktam h bemegyek vele DM be hogy kell nekem vmi , és "véletlen" elmegyünk a gumik elött , és akkor már ő hozza szóba ..:P Én arra is gondoltam h egyszerűen "nem gondolkodik előre"..:/
2009. márc. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!