Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esett már valaki teherbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esett már valaki teherbe mercilon szedése alatt?

Figyelt kérdés
ha igen, milyen tünetei voltak?
2009. márc. 10. 15:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hát én már 2 éve szedem eddig nem volt semmi probléma!

Szerintem elmarad a vérzés...meg hányinger....hányás...


De miért kérdezed mi a baj???

Ha baj van csinálj tesztet!

2009. márc. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nincs semmi,csak én azt szedem, és érdekel...eddig csak max bogyószünetbe fájdogált a hasam néha,most meg mult hónapba a szünet előtt kb 1,5 héttel éreztem hogy néha fájdogál...írtam egy forumba,írta a doki,hogy lehet,hogy fertőzés,üljek kamillás vízbe, az hatott, meg is jött ahogy kell azóta...de mostis érzem néha, pedig jövőhéten lesz szünetem,és csütörtökön kell megjönnie...rem tényleg csak vmi fertőzés,és nincs baj...
2009. márc. 10. 16:14
 3/15 anonim ***** válasza:

Egy tesztet csinálhatnál a köv mensi idejében, vagyis a szünetben. Az én egyik ismerősöm emellett a gyógyszer mellett esett teherbe, onnan tudom, hogy sokat vigyáztam a kisfiára...

Sajnos minden tabi csak 99%-os.

Ha baba is van, vész nincs, mert alacsony hormontartalmúak ezek a tabik, károsodást nem okoz.

2009. márc. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
hát nagyon remélem,hogy nincs semmi baj...most már kivárom hogy megjön e jövő csütörtökön...am ismerősöd hogy vette észre hogy terhes lett? elmaradt a menzesze,vagy mi volt?
2009. márc. 10. 19:10
 5/15 anonim ***** válasza:

vérzés volt, csak kevesebb. innen lett neki fura. meg megnőttek a mellei. :)

remélem, minden rendben lesz!

2009. márc. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
értem...és hány napig tartott neki azelőtt? mert nekem csütörtökön megjön, akkor van valamennyi,pénteken több,szombat vasárnapra meg már el is múlik.
2009. márc. 10. 19:35
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Új válaszoló vagyok Ha most kezdted el szedni akkor nem tudod pontosan de azért kb tudod hogy hány nap szokott lenni pl: 4 vagy 5

Nekem mindig 5 napos...(mercilont szedek) én már biztos furcsállnám ha pl 3-4 lenne....de, nem az így nincs baj...

1 éve szedem...

Ha ennyire bizonytalan vagy.... Tesztet csinálj.

2009. márc. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
De hogy lehet olyan,hogy valaki terhes lesz fogamzásgátló mellett?az egy dolog,h nem szedi be idöben vagy kifelejti.De ha meg is jön neki,akkor az hogy lehet,h mégis?akkor miben fejlödik a baba,ha leválik a megvastagodott méhfal?Na erre adjon nekem valaki magyarázatot légyszives
2009. márc. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
én se értem egyáltalán hogy, marad valaki úgy terhes hogy, menstruál RENDESEN....mert biztos lesz vmi rendellenesség!!!
2009. márc. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül, lányok!

Ezek gyenge vérzések ilyenkor! A baba még nagyon pici, és simán van olyan hely a nyálkahártyán, ami leválásnak indul! Az egész méhet nyálkahártya borítja, a baba abból ilyenkor 1-2 cm-t foglal el egy MAX, - petezsákkal együtt!!!

Ja, és azért indul leválásnak, mert az illető nyilván mitsemsejtően szedi tovább a fogigátlót!

Azoknál, akik nem szednek ilyet, ott is lehet mensi, -azt akkor a szervezet memóriájának hívják.

2009. márc. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!