Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rendszeresen szedem a Mercilon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendszeresen szedem a Mercilon tabletátt és ovszerel védekezunk. Van az a 7 nap mikor nem kell szedni akkor voltam a parommal. Létezik e az hogy teherbe estem mert 9 napja nem jott a menstruáciom?

Figyelt kérdés
2009. szept. 18. 09:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán gyógyszer mellett is teherbe lehet esni,mert az sem véd 100 százalékosan.Szerintem csinálj tesztet,és akármit mutat,irány a doki.De legalább telefonon hívd fel,mert az is lehet,hogy a gyógyszer miatt maradt ki 1 hónap.
2009. szept. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a fogamzásgátló bőven elég és a szünet alatt is véd, nem kell óvszerezni de így hogy óvszert is használtatok, biztos hogy nem vagy terhes, viszont az nem normális ha kimarad a menzesz bár előfordulhat nagyon ritkán, ha máskor is kimarad két levél közt akkor válts tabit mert ez nem megfelelő neked!
2009. szept. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!