Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnőm 13napja kezdte el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm 13napja kezdte el szedni a fogigátlót menszije második napján. Véd már vajon?

Figyelt kérdés
Előre is hálám a válaszokért!
2009. márc. 6. 08:38
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Az első hónapba még nem véd. De én ugy tudom h a mesi első napján kell bevenni,na mindegy. A lényeg,h biztos h nem véd még a gyógyszer
2009. márc. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
értem :( egy másik kérdésnél az egyik hozzászóló azt írta hogy már az első tabi is megakadályozza a peteérést, akkor ez nem igaz? és még azt szeretném megkérdezni hogy törvényszerüen egytlen egy aktustól is teherbe lehet esni?
2009. márc. 6. 09:47
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Persze hogy teherbe lehet esni egy aktustól is. Egyébként olvasd el a használati útmutatót, azon rajta van hogy mikor leszel védett
2009. márc. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha rendesen szedi már az első hónapban is. De ő nem rendesen kezdte szedni, hisz az első levelet a mensi 1. napján kell bevenni. Majd a következő hónapban. Addig meg találjatok más megoldást.
2009. márc. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Bocsi az első szemet akratam írni.

Tehát első levél szedése esetén, első szemet a mensi első napján kell bevenni.

2009. márc. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
a tajekoztato meg az orvos vajon mire van, en meg ezt kerdezem? midenki mast fog mondani, mert mindenki mas, van aki terhes lesz konnyen, van aki nem. Ha a menzi masodik napjan kezdi, akkor egy honap mulva fog vedeni, kiserletezhettek jobbra, balra, de igy a biztonsagos.
2009. márc. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Vannak tájékoztatók, amikben le van írva, mikor véd. (Az enyémben pl. nincs leírva) Ált. ha nem e. nap veszi be, akkor 1 hónap kieg. védekezés kell. Hat vagy nem hat az 1. szemtől, én nem kockáztatnék...Ha eddig kibírtátok, nehogy már most ne bírjatok ki még egy kis szenvedést a gumival vagy spermicidekkel...Én pl. 1,5 hónapja szedem, de még mindig félek a teherbe eséstől, mert 2x voltam beteg és csomó gyógyszerrel tömtem magam (antibiotikummal is), hasmenésem is volt, így fogalmam sincs, vajon mikor leszek teljesen védett. Inkább kivárom a 2. levél végét is.
2009. márc. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
ha a mensi 1napjan kezdte volna el szedni akk 2 het utan mar ved de igy necces.
2009. márc. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nézzétek meg a tájékoztatót, valamelyik konkrétan leírja, hogy mikortól véd! De ált. ha a mensije 2.-5. napján kezdi el, akkor 2 hétig kell kiegészítő védekezést alkalmazni!
2009. márc. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
12:34-esnek írnám h a doki és a tájékoztató erre van igen de ez az oldal meg arra van h kérdezzünk nem? ha nem szivesen teszed inkább ne is írj! am köszönöm mindenkinek, neked is :)
2009. márc. 7. 06:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!