Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van itt olyan, aki fogigátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki fogigátlót szed és fogyott tőle?

Figyelt kérdés
Én kb. 8 hónapja szedek Belarát, de fogyok, nem hizok tőle.Van még igy valaki?
2010. jan. 11. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen én is így jártam!:) Én Gestomixet szedek 4 hónapja, az első hónapban picit híztam tőle, de a 2.hónaptól meg fogyni kezdtem.Én sem értem, ez hogy van!:D
2010. jan. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is Bealarát szedek. Nekem is mondta a doki, hogy fogyhatok tőle, mivel androgén fogamzásgátló, általában azoknak írják fel, akinek problémás a férfi hormonszint nő létére a szervezetében, így gyakran "megszokott" mellékhatások ellenkezőjét produkálja, értsd súlyvesztés, szőrösödés csökkenése, bla bla. Nekem sajnos nem jött be, mert idő közben kiderült, hogy erős anyagcsere zavarom van, így kb semmitől nem fogyok, nem hogy a fogigátlótól. :) De egyik ismerősöm is ezt szedi és ő is fogyott :)


Starfall

2010. jan. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Én sem értem mitől van, de sok olyat hallok, hogy tabitól hizott.Ezért kérdeztem meg.

Utolsó: Ezt nem tudtam, hogy ezekre is jó.Az nem jó, ha nem tudsz semmitől fogyni, de gondolom Neked nem is kell :)

2010. jan. 11. 17:40
 4/5 A kérdező kommentje:
Én durván 68 kg voltam.De közben Mandulagyulladásom volt és ekkor leadtam olyan 58kg-ra.Közben lett egy komoly kapcsolatom és elkezdtem szedni a gyógyszert és leadtam 50-52 kg-ra.Kezdtem megijedni, hogy Nekem van valami bajom.De igy már megkönnyebbültem.
2010. jan. 11. 17:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Én Milligestet szedek, az első 2 hétben lement rólam 5 kiló... Utána folyamatosan, fokozatosan csökkent a súlyom. Most kezdtem pár napja a 3.-ik levelet, és már 8 kg-val vagyok könnyebb, mint mikor elkezdtem:)

(Csak sajnos a testfelépítésem miatt ez nem látszik annyira:/)

2010. jan. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!