Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vehetek az anyum tablettájából?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vehetek az anyum tablettájából?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 hete feküdtünk le először,védekeztünk,de én azért nyugodtabb lennék,ha szednék gyógyszert is.

De orvoshoz nem nagyon szeretnék elmenni...

Ha anya gyógyszerét beveszem,attól lehet bajom?

15L


2011. ápr. 9. 09:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Lehet tőle bajod igen!

Az előbbi nyílvánvaló válaszokon túl, anyukád észreveszi hogy lopod a gyógyszerét és jól szétcsapja azt a gyagya búrádat!

:D

2011. ápr. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ha lekvárral veszed be nem lesz semmi bajod belőle.Szóval, ha azt akarod, hogy kistesód legyen, nyugodtan szedd be anyukád tablettáját.
2011. ápr. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ha anyádnak felírnak egy gyógyszert és neked is olyan tüneteid vannak simán bekapkodod? Gratulálok. Ha védekeztél minek tabletta? Orvoshoz meg akarjál csak elmenni, nem fog megenni téged.
2011. ápr. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Ne legyél már hülye.

Egyrészt azt folyamatosan kell szedni, nem úgy, hogy szex előtt vagy után bekapsz egyet...

Másrészt anyudnak hiányozna az a pár szem, mert ha kihagyja, akkor teherbe eshet.

Vele felíratni, és neked beszedni szintén szar ötlet.

Egyrészt nem biztos, hogy neked jó az a gyógyszer, másrészt a dokinak is feltűnne, hogy anyukádnak kétszer annyi tabi kell, mint amennyit be kellene szednie.

Ehhez még hozzá jön az is, hogy 15 évesen marhára nem kellene hormonális fogamzásgátlást alkalmaznod, mert egyszer még nagyon csúnyán meg fogod szívni.

Nem ilyen fiataloknak való és kész.

Mellesleg ha már élsz nemi életet, talán meg kellene látogatnod egy orvost.

2011. ápr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Hát... vannak ilyen buta emberek?!?! reméltem, hogy csak városi legenda... -.-

NEm, nem veheted be. De remélem megpróbálod, anyádnak feltűnik a dolog és fejbecsap lapáttal, mert buta és tudatlan vagy meg mert így szexelsz. Ne haragudj, de erre már tényleg nem lehet mit mondani.

Sőt, tudod mit? Rendelj neten gyógyszert, lehetőleg a mensid után egy héttel kezdd el szedni, és ráadásul még ki is derül, hogy hamisítványt szedsz.

Ha szexelni elég érett és felnőtt vagy, akkor orvoshoz menni is. Aki majd szépen elmagyarázza neked, hogy fiatal vagy még gyógyszert szedni, két év múlva visszamész rákszűrésre, előkerülhet újból a téma, felírja neked, te szépen kiváltod, és addigra talán elég okos leszel ahhoz, hogy tudd, hogy kell szedni.

2011. ápr. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
DE milyen gyógyszer? vérnyomáscsökkentő?
2011. ápr. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Én is mindig reménykedem, hogy az ehhez hasonlók, csak kamu kérdések, de már semmin sem tudok meglepődni, hiszen az emberi idiotizmus határtalan.

A válasz a kérdésre, ne. Hozzá ne merj nyúlni anyád tablettáihoz! HA ennyire degenerált vagy várjál a szexszel már jó pár évet, a szaporodással meg jó pár évtizedet.

2011. ápr. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
0%
Lehet hogy használni fog, de minden esetre ha veszel be párat anyukád gyógyszeréből, tegyél a helyére másik hasonló kinézetűt, hogy nem vegye észre a hiányt.
2011. ápr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ez durva...

Mondjuk anyuddal miért nem beszélgettél a szexről mielőtt megtetted???

Én elmúltam 15 amikor először voltam együtt a barátommal de előtte ÉN hoztam fel anyunak hogy mit szeretnénk, hogy stb.. és képzeld NEM volt ciki.. életem legcsodásabb éjjele volt,nem bántam meg, és nincs lelkiismeretfurdalásom hogy anyu nem tudja. Mert mai napig ha gondom van vele bármikor meg tudom beszélni.

Azóta szedek gyógyszert, ugyanazt mint a nővérem de mert ugyanolyanok vagyunk szinte és még a dokink is ugyanaz anyunak is meg nekem is meg a nővéremnek is és be is vált nekem is a gyógyszer semmi mellékhatás, örököltük úgymond a nagyon erős vérzést, az elviselhetetlen görcsöket, hogy már 11évesen megjött, a mély kinyomhatatlan fájdalmas pattanásokat

(nem pici sárga, kinyomom csókolom.. hanem lila lesz és gennyes belül..)

És csak enyhültek a görcsök és a vérzés - soha nem fognak megszűnni a görcsök és mindig erős lesz.. szerencsére a pattanásoknak nyoma sincs.


De lehet ha te beveszed, egyrész anyud észreveszi és lehet lesz egy kistesód.. másrész tuti rosszul leszel.. és ha még hiszel is hogy véd és óvszer nélkül nyomjátok már a kisunoka is meglesz..

Remélem a barátodat már bemutattad otthon..

Mert az enyémről előbb tudtak mint hogy járni kezdtünk, már akkor megismerték amikor randiztunk.

2011. ápr. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Elottem mar leirtak mindazt amit en hozza tehetnek, de azt meg muszaly megirjam, h te nagyon hulye vagy.
2011. ápr. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!