Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma 3 hónapos a babóm! Szeretné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szchylla kérdése:

Ma 3 hónapos a babóm! Szeretnék végre vmi fogamzásgátlást alkalmazni, mert mióta meg van a babóm, hááát apával nem sok közünk volt egymáshoz, ha volt is, csak "félve". Szerintetek?

Figyelt kérdés
A Gold Lily-n gondolkodom. Fel kell íratni? Ha nővédelmiben rakatnám fel, kell időpontot kérnem? Ha időpontot kérek, meg kell mondanom a kartonzóban, hogy én most éppen " Spirálfeéhelyezésre kérnék időpontot? Fel lehet rakatni mensi nélkül? (szoptatok, és nincs mensim), vagy ki kell várni, hogy legyen???
2011. ápr. 3. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak szimplán az a gond, hogy nagyon "elanyásodtál", nem?

Már csak abból is gondolom, hogy, ha itt, egy rakat idegen előtt az interneten "apának" hívod a párodat, akkor gondolom ez akkor is megmarad, amikor kettesben vagytok.

Az teljesen oké, hogy a kicsi előtt apának, és anyának hívjátok egymást, de ez eléggé meg tudja törni a jó kis hangulatot a hálószobában, nem gondolod?:/


Amúgy miért nem csináljátok gumival addig amíg nem használhatsz fog.gátlót? Lehet, hogy egy kicsit még nosztalgikus is lenne, vissza vinne a kapcsolatotok legelejére:) (mármint ha ti az elején gumit használtatok, általában ez így szokott lenni:))


De mindenképp menj el nőgyógyászhoz bátran, ő majd mindent készségesen elmond.

2011. ápr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egy spirál jobb megoldás lenne, mint a tabletta.

Menj el a nőgyógyászodhoz, és kérd ki a véleményét.

2011. ápr. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyjából az első válaszolóval értek egyet a szex hiányát illetően.Amúgy én is az óvszert ajánlanám első körben,illetve a helyedben felkeresném a nőgyógyászomat.Elmondanám neki őszintén,hogy nem menstruálok,és nem védekezünk illetve alig szeretkezünk a párommal amióta megvan a baba.Ő elmondaná,hogy milyen módszert javasol.
2011. máj. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Istenem, add, hogy én ne legyek ilyen primitív a gyermekem születése után!:O babóm, mensi, apával... stb. felkötöm magam...
2011. máj. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!