Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet, hogy terhes vagyok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy terhes vagyok? Elszakadt a gumi, másnap bevettem egy 72 órásat.

Figyelt kérdés

a tajékoztatóra az van írva ha nem jön meg ahogy eredetileg jönne attól számítva még 5 napig, akk forduljak orvoshoz.

ma van 4. nap h késik.... viszont volt köztes vérzés a tabi bevétele után kb 1 héttel.ugyan anyi ideig tartot mint szokot viszont végig gyengébb volt. ha holnap sem jön meg már biztos h terhes vagyok??????


2009. febr. 24. 20:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Tesztet azért kellett volna venned, mert a 72 órásnak is csak 85 %-os a sikeressége és mindenképp ki kell zárni a terhességet, ha nem akarod, hogy meglepi érjen. Szal igen, lehetsz terhes, ha te a maradék 15 %-ba kerültél.
2009. febr. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
65%
Szia.ne izgulj a statisztikák szerint nemsok esélyed van rá v inkább semmi.Termékeny napban voltál? mert ha igen akkor se sok 72 órás mellet de attól is függ mennyivel az aktus után vetted be. Ha nem voltál termékeny akkor szerintem 100ra megnyugodhatsz!
2009. febr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
nem voltam termékeny napokban, a tabit pedig 17 órával később vettem be
2009. febr. 24. 20:42
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, holnap megbeszélsz mindent az orvossal. Csak mondj el neki mindent, ne érezd rosszul magad előtte. Biztos nem lesz gond. Sok sikert!
2009. febr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
82%

Igen, komoly valószínűsége van annak, hogy teherbe estél.

Mindenképpen intézkedj sürgősen, amíg még nem késő!!

2009. febr. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!