Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet, hogy terhes vagyok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy terhes vagyok? Elszakadt a gumi, másnap bevettem egy 72 órásat.

Figyelt kérdés

a tajékoztatóra az van írva ha nem jön meg ahogy eredetileg jönne attól számítva még 5 napig, akk forduljak orvoshoz.

ma van 4. nap h késik.... viszont volt köztes vérzés a tabi bevétele után kb 1 héttel.ugyan anyi ideig tartot mint szokot viszont végig gyengébb volt. ha holnap sem jön meg már biztos h terhes vagyok??????


2009. febr. 24. 20:04
1 2
 1/15 anonim válasza:
Szia!szerintem nem vagy terhes!nekem is volt már ilyen!szerintem azt a köztes vérzést tekintheted a menzeszednek!a gyógyszer eléggé megzavarja a hormonjaidat ezért lehet hogy gyengébb volt mint szokott lenni!
2009. febr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha nem jönne meg, vegyél egy tesztet az aktustól számított 2 hétre, az valószínűleg biztosat mond majd.
2009. febr. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
a tájékoztatóra ez van írva: "rendszertelen vérzés vagy pecsételő is előfordulhat a következő menstruáció jelentkezéséig.amennyiben menstruációja több mint 5 napot késik,v a megfelelő időben jelentkezik ugyan , de lefolyása eltér a megszokottól, mielőbb forduljon orvoshoz."
2009. febr. 24. 20:11
 4/15 A kérdező kommentje:
teszt nem kell holnap megyek a nődokihoz , csak szeretnék a legrosszabbra is felkészülni:S
2009. febr. 24. 20:12
 5/15 anonim ***** válasza:
Figyelj. A nődoki 4 nap után nem fogja neked megmondani, hogy terhes vagy -e. Mivel a beágyazódáshoz minimum 2 hét kell...
2009. febr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
mondtam egy szóval h 3 napja történt??? kb 3 hete..
2009. febr. 24. 20:14
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
"ma van 4. nap h késik...."--> én ezt úgy értettem, hogy a 72 órástól. Miért nem vettél akkor már tesztet? 2 hét után kimutatná mindegyik. Amúgy meg nem kellene ilyen lekezelőnek lenned. Eddig egy válaszoló sem adott neked sértő jellegű választ.
2009. febr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Az eredeti kérdésre válaszolva pedig igen, lehetsz terhes, volt már rá példa, aki a 72 órás mellett maradt terhes.
2009. febr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

neharagudj ha lekezelően jött le nem úgy gondoltam:S

azt h 4. nap késik úgy értettem h ahogy meg kellett volna jönnie ahhoz képest. tesztet meg minek vettem volna ha akkor semmi baj nem lenne ha ebben az 5 napban megjön? holnap meg ugye megyek dokihoz. csak fel akarok készülni a legrosszabbra is és gondoltam ha van vki akinek hasonló tapasztalata volt tud infót adni

2009. febr. 24. 20:26
 10/15 A kérdező kommentje:
esetleg így kb 3 hét eltelte után jelentkezhetnek tünetek? minden esetben??? ha igen mik azok?
2009. febr. 24. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!