Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátlótól nőtt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátlótól nőtt a melletek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 22. 13:04
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
93%
yasminelle-t szedek és igen nekem is nőtt :)
2009. febr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
93%
Lindynettől nekem is nőtt
2009. febr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

uh, jó hírek xD remélem, ha elkezdek egyszer fogamzásgátlót szedni, akkor nekem is nőlni fog, mert én nagyon nem vagyok megelégedve a méreteimmel...

(17L)

2009. febr. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Ki pontoz le ilyen válaszokat? Csak elmondtam, hogy miben befolyásolta a mellem méretét a fogamzásgátló. Erre valaki lepontozott. Ez egy tény, nem vélemény.
2009. febr. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
100%

Lányok! Minden fogamzáasgátló máshogy hat, más az összetevőjük, a hormontartalmuk és az összetevők aránya, nem hiába ír fel egy doki egyes gyógyszereket pattanásos embernek, másikat azért, mert valaki dagi és nem szeretne hízni, vagy csak azért, hogy álljon be a vérzése, esetleg azért simán, hogy ne legyen gyereke. Van ami kifejezetten arra is jó, hogy a hormonzavart stabilizálja. De ugyanaz a gyógyszer nem hat mnidenkire egyformán, az függ a szervezettől, az is genetika, hogy a gyógyszerekre hogyan reagálunk, és nem csak az, hogy bogyók nélkül hogy nézünk ki. Amúgí kai hízik tőle, az azért hízik, mert víz visszatartó hatása van, és simán csak az anyagcsere múködést ávltoztatja meg. aki mellre hízik tőle csak, az valószínüleg eredetileg is hajlamosabb volt a mellére hízni, ha meg nem, akkor a gyógyszer "boreította fel" a hormonháztartását, ezt ki jól éli meg, ki meg drasztikusan. Csak azért meg nem kell ilyen gyógyszert szedni, csakhogy nőljön a mellünk, akinek tényleg szüksége van rá az szedje, mert ha mégse éri el a éclját, vagy kellemetlen mellékhatások következnek be, akkor majd jajgathat. A doki a panasznak megfelelően ír fel gyógyszert, de nincs rá garancia, hogy beválik, ezért kell tesztelni. Nem leég neki egy hónap, kell minimum három hónap, hogy hozzá szokjon a szervezet, előszőr természetes, hogy felborul a rendszer, hisz a szervezetnek még szokatlan, később lehet ávltozik a hatása, ha felgyülemlik a szervezetben. Ez oylan mnit maikor valaki tök egészséges, de kamasz korában már allergiás lesz csak úgy magától. Mindenki változik.

Amúgy a mellékhatás nem azt jelenti, hogy ki fog jönni rajtatok, hanem azt, hogy előfordulhat, és ott van a gyakorisága hogy ritkán, vagy gyakran. Semmit nem kell készpénznek venni, a mellékhatás meg azért az ami, mert nem kívánatos, sneki ne akarjon mellékhatásokat, akkor sem ha az mellnövekedés, mert kóros csomókat is okozhat a mellben. amúgy meg aki fogi gátló alatt netántán rákos lenne, az nem a bogyótól lesz beteg, maximum csak az életmód, a genetikai hajlamok és a gyógyszer együttes hatása fokozza a tüneteket. Hosszú voltam de rmeélem lényegretörő. És az ne csodálkozzon, hogy lepontozzák, aki nem válaszol, hanem csak másokat lehurrog, ez a topik nem erről szól! Amúgy meg az a dedós, aki a pontjaiért aggódik, meg aki "úgyis én vagyok az okosabbat" játszik am ásikkal.

Egy 23 éves lány.

2009. jún. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Nos nekem csak megduzzadt a lindinette 30 tól meg a trinordioltól

de nem azért, mert bevettem a gyógyszert és kész, hanem mert jobb lett az étvágyam, az már genetika, hogy hova hízol, mnidegy hogy bogyótól, vagy kóros zabálástól, akármitől. Sajna az örökletes hajlamon csak a sebészkéssel lehet változtatni, de persze akár fel is borulhat a hormonháztartás meg az anyagcsere egy gyógyszertől, főleg ha ötvözik más gyógyszerekkel, plusz nem mnidegy milyen ételeket ezsünk, mennyit mozgunk, a vitaminok sem oldódnak fel, ha nem eszünk mellé semmit, az izom sem alakul ki, ha csak mozgunk, de nincs alapanyag, a vízben oldódó vitamint hiába vesszük be, ha nem iszunk vizet, a zsírban oldódót pedig hiába öblítjük le sok folyadékkal, a vasnak is kell c vitamin h beépüljön, de kai koffeint iszik rá, az gátolja mnidezt. A kávé meghajt mielőtt bármi hatóanyag felszívódna bennünk. A gyógyszer az nem varázslat és nem szabad ilyenekkel kisérletezni. Lehet az a gyógyszer kainek megnőtt a melle, az rád úgy hatna, hogy kiszőrösödsz, vagy hasra hízol, esetleg patatnásaid elöjönnek stb.

a mellékhatás sem garancia

2009. jún. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
nekem a lindynettétől híztam 5 kg és narancsbőröm lett. Szal K....jó
2009. szept. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!