Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátlótól nőtt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátlótól nőtt a melletek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 22. 13:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%

én most kedzem azt hinni hogy igen.

ugyanis voltam mostaninál vékonyabb, mégis jo volt ez a malltartóm

2009. febr. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%
Igen. Lindynettetől már az 1. hónapban.
2009. febr. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is Lindynette-től...
2009. febr. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
91%
Úgy látszik nekem is nőtt Diane-től, pedig csak egy hete szedem. De ilyenkorra már rég el szokott múlni a feszülés, a telség... És most még mindig megvan! :D
2009. febr. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is a Diane-tól, de én meg is hiztam kicsit.
2009. febr. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
76%

ha egy hete szeded, akkor az mástol van, mivel kapsz tőle hormonokat....és még eleje és még most áll rá a szervezeted..:)

de örülj...ha akarsz....nekem is attól nőtt később...

de ez nem fajtától függ...mindenkinek más a szervezete

2009. febr. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
51%
Hát képzeld el, hogy tudom miről van szó... És mégis mit gonol más, mitől nőtt volna? Attól, hogy bevettem egy bogyót? Nem véletlenül a hormontól ami benne van? Nem kérem, hogy úgy beszéljenek velem mint egy hülyével. Örülök is, mert mindent elolvastam a gyógyszeremről. És tisztában vagyok vele, hogy ez az egyik mellékhatás. Vajon miért pont akkor lett majd félszer nagyobb méretű a mellem, amikor elkezdtem szedni?
2009. febr. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
82%
Ja és mellesleg nem mondtam, hogy azért nő, mert Diane-t szedek, hanem hozzátettem, hogy egyébként azt szedem.
2009. febr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
94%

egy hét után félszer nagyobb???? ugye ...most képzeld el h arányosan nő, de akkor jo lenne ha abbahagynád egy levél után:D

én nem kötözködök nem szekállak...

pont azt mondom h azért kezdett el akkor nőni, mert még új, és nem hiszem h egy hét alatt 1,5 szeresére nő

2009. febr. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
90%
Én Milligestet szedek, és talán mintha nőtt volna vmennyit. bár inkább a környezetemnek tűnt föl. de úgy általánosan szedtem magamra pár kilót, aminek kimondottan örülök, ugyanis nagyon piszkafa voltam.
2009. febr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!