Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pánikolok. Késő már a vizsgálat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pánikolok. Késő már a vizsgálat?

Figyelt kérdés
A 3. levél yasminelle-nél járok, az orvosom azt mondta, végeztessek Leiden mutáció vizsgálatot, az első doboz gyógyszerem alatt még, és a jövőhéten megyek is. Viszont mostanában folyton beképzelek minden hülyeséget h ez biztos trombózis. Pl. hogy zsibbad a kezem. Pedig érzek vele mindent, de mégis ha rá gondolok, olyan mintha megint zsibbadna. És éjjel a lábam is elzsibbadt, bár gondolom, ez normális, mert megmozdítottam és elmúlt. (Azóta pánikolok igazából h ez eszembe jutott először.) Már rég elmentem volna vizsgálatra csak nem volt rá lehetőségem... Szerintetek késő már, és lehet h mire mennék, trombózisom lesz? V ez csak lábra vonatkozik? És mennyi idő után szokott lenni?
2011. márc. 10. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugi. Don't panic.
2011. márc. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy: elég nagy valószínűséggel csak beképzeled.

Kettő: akár késő, akár nem, meg kell vizsgálni.

Három: ha pánikolsz attól még nem lesz jobb.

2011. márc. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is ettől pánikolok már egy éve. mindig beképzelem a tüneteket és még sincs bajom. nyugodj meg és menj el minél hamarabb vérvizsgálatra és megnyugszol majd:)
2011. márc. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!