Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ki melyik fogamzásgátlószert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki melyik fogamzásgátlószert ajánlja, most kezdenék el szedni, de nem szeretnék olyat szedni amitől meghizok, hajlamos vagyok rá?

Figyelt kérdés
Igaz h minden nap futok és komolyabban sportolok, de nem szeretnék plussz kilókkal gazdagodni. Kinek mi a tapasztalata és melyik gyógyszert ajánlja?
2011. márc. 5. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Tri-regol, 3 ev, 20 kilo plusz (sosem voltam vekony, es az nem igaz, hogy ne tunt fel,de becsuktam a szemem), hormonzavar
2011. márc. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Minulet. Én egy dekát nem híztam miatta.

De szerintem ezt mondd el a nőgyógyásznak is, és majd ennek tudatában írja fel.

2011. márc. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Alapvetően hízásra hajlamos vagy? Ha pl. szeretnéd, hogy szebb is legyen a bőröd és hízásra hajlamos vagy akkor Yadine.
2011. márc. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én Tri-Regolt szedek és semmi. A nőgyógyászom szerint a fog.gátlótól nem lehet hizni, ezt csak a lányok beszélik be maguknak és elkezdenek zabálni.. és azmiatt híznak.
2011. márc. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A fogamzasgatlo noi hormont tartalmaz, ami felelos a masodlagos nemi jellegek erosodeseert, kedves utolso valaszolo. Igy, aki hajlamos, az bizony igenis meghizik a fogamzasgatlo, hatasa miatt. Anatomia, olvasgass egy kcisit utanna.

En nem zabaltam, meg mozogtam is.

Szerinted akkor a hormonzavaromat is a manok hordtak ossze? Jo kis szex utani verzessel, elmarado verzesekkel, inagadozo hosszusagu ciklusokkal (elotte napra pontosan 28 nap volt).

De tudod mit? Az ilyen nagypofajuaknak mindig azt kivanom, tapasztaljak meg, es akkor majd esetleg eszukbe jut, hogyan probaltak meg leosztani masokat!

2011. márc. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én szándékosan kértem a dokimat, hogy olyat írjon fel, amitől lehet hízni, mert nagyon sovány vagyok nagyon kis mellekkel. Felírta a Sensonette-et, de egy dekát sem híztam tőle, úgyhogy ezt ajánlom neked is. :D Egyébként aki tud hízlaló fogamzásgátlót (kivéve Tri-regol, nekem attól nagyon pattanásos lett a homlokom), az légyszi adjon tanácsot itt: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..
2011. márc. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!