Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen módszer lenne nekem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen módszer lenne nekem a legjobb, ami szinte 100%ban véd?

Figyelt kérdés

20 körüli vagyok, de már tudom, hogy nagyon nem akarok gyereket. Nekem egyszerűen nem való!


Gumival amikor lehetséges védekezek, de vannak helyzetek, amikor nagyon szeretném elhagyni.


Tablettát nem szeretnék szedni, mert gyakran kell bevennem fájdalomcsillapítót és egyebeket, mindenfélét kell szednem és akkor állandóan csak a probléma menne. És azt is olvastam, hogy még a c-vitamin is befolyásolja...

Nekem pedig fontos a vitaminok szedése, olykor hatalmas adagokban a stressz, és a sport miatt is.


És nagyon nem szeretném, ha nőiesedne az alakom, nőne a mellem meg hasonlók, irtózok ettől.


Nincsen valami más megoldás? Engem még végleges is érdekelne...

Légyszives valaki írjon ezekről, ha tud és ehhez műtét kell? Mennyire fájdalmas stb, hogy megy ez?


Ilyen hüvelytablettákat meg stb-ket nem nagyon akarok, mert sokszor alkalmi partnerem van és úgymond égés lenne ott pepecselni a dolgokkal.


Egyáltalán létezik az én problémámra megoldás? Hogy pl beraknak spirált (bár nem tudom az hogy megy...) vagy elkötnek vagy hasonló és akkor onnantól nem kell semmire sem figyelnem? Nyugodtan ehetek akármit, szedhetek c-vitamint, és vehetek be gyógyszert és nem kell minden nap erre figyelnem.


Köszönöm a válaszokat.

Légyszives inkább az ilyen végleges, vagy hosszabbtávú dolgokra koncentráljatok, mert már volt hasonló kérdésem és ott is csak azt kaptam, hogy de ez meg az a tabletta nagyon jó szedjem.

De én más jellegű dologra gondoltam.

Néztem már neten is de nincs leírva, hogy hogy zajlik ez és hogy fáj-e stb és tapasztalatokat is szeretnék hallani.


Köszönöm szépen.


2009. febr. 16. 02:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%

100% :D

nézd a barátod ahogy kiveri ő meg te ahogy masztizol 100%

2009. febr. 16. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Én komolyan kérdeztem... és rendes válaszokat várok.


És úgy írtam, szinte 100%. Tudom, hogy tökéletesen csak az véd, ha nincs szex.

De ahelyett, hogy belekötsz inkább javasolhattál volna valamit, vagy ha nem tudsz csendben maradsz.

2009. febr. 16. 04:06
 3/11 anonim ***** válasza:

Szinte 100% csak a tabletta, ha GONDOSAN szeded.

Utána jön az óvszer (ha gondosan használjátok) - de csak azért, mert a betegségektől is véd.

A többiek mögöttük kullognak.

2009. febr. 16. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gyakorlatilag teljesen mindegy mit találsz, semmi sem véd biztosan a terhesség ellen. A legjobb ha elkullogsz a nőgyógyászodhoz, és megkérdezed tőle mit tehetnél, tanácsolni fog ezt azt biztos. De pl spirál mellett lett egyik ismerősöm terhes, az elköttetésről én úgy tudom, hogy csak három gyerek után csinálják meg, kettő után is nagyon vonakodnak, így hát szinte biztos vagyok benne, hogy nálad 20 évesen ez a kérdés fel sem fog merülni!
2009. febr. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia! Azt ne mondd, hogy te nem akarsz gyereket, mert neked nem való. Ilyen nincs. Én is 20 éves lány vagyok, ráadásul nagy valószínűséggel meddő, és eléggé kiakasztott a hír, mikor közölte az orvos (bár nem 100%), pedig én is azon az állásponton vagyok/voltam, hogy nekem nem kell gyerek. Én is gyereknek érzem magam, gyerek gyereket nevelni nem tudna. Még a rendesen szedett tabletta sem véd biztosra, a biológia kiszámíthatatlan. A legbiztonságosabb tényleg, ha nem szexelsz, vagy ha örökre meddővé tesznek orvosi úton. Elkötik a petevezetéket. Ha normálisan zajlik a műtét, semmilyen hatása nincs a hormonháztartásra, csak annyi, hogy nem tudsz teherbe esni soha. De hidd el, 10-15 év múlva megbánnád. Inkább tetess fel spirált, vannak nem szült nők számára is, fémérzékenyek számára is, nagyon sok fajta van. Egy felhelyezéssel 5-7 évre is meg van oldva a fogamzásgátlás. De ez sem 100%. A művi meddővé tétel sem!
2009. febr. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Nőgyógyász. Spirál tönkre fog tenni, mert még nincs gyereked, elköttetni nem fognak, nincs elég gyereked, gumi hosszú távon nem megoldás, gyógyszert te nem akarod... Többi meg macerás vagy nem biztos. Szal tényleg nőgyógyász.
2009. febr. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi vagyok,de azt javasolnám a műtéti beavatkozásokat kerüld el messzire...az alkalmi dolgokkal együtt!Legokossabban teszed ha keresel magadnak egy férfit aki szeretni fog és megért és figyel rád és ugy alakitjátok ki a helyzeteket h semmi gond ne legyen és mindenkinek jó legyen!Hidd el jobban jársz...
2009. febr. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat.

És örülök, hogy nem csak nőnemű válaszadók voltak, köszönöm az utolsó válaszolónak is :)


Szerintem az, hogy fiatal vagyok és még nem szültem és ezért nem csinálnak meg mindent, megoldható... úgyis el lehet intézni. Na de ez most mindegy.


Nálam egyáltalán nem arról van szó, hogy még gyereknek érzem magam és azért nem akarok gyereket.

Szüleim szörnyen bántak velem, rettenetes gyerekkorom volt, még most is szörnyű velük minden perc... kész idegroncs vagyok, tehát nekem ez eléggé el van döntve. Képtelen lennék rá...

Emellett sosem éreztem magam igazán nőnek, el nem tudom képzelni, hogy én valaha szüljek... de nem részletezném.


Nőgyógyászhoz el fogok menni, az biztos, csak tudni szerettem volna mégis mire számíthatok. Köszönöm.

2009. febr. 17. 09:53
 9/11 A kérdező kommentje:

Ja és a 08:12-es válaszolónak:


Én is lehetséges, hogy meddő vagyok. De nálam egyelőre nem lehet biztosat mondani, egyéb okok miatt...

Engem nem sújtott le a hír. Sosem gondolkoztam úgy, mint a legtöbb nő, soha eszembe nem jutott, hogy én szülhetek és gyerekem lehet... el nem tudom képzelni magamról.


Különbözőek vagyunk. De neked kívánom, hogy változzanak a dolgok, és lehessen neked is majd egy szép babád, vagy akár több is :)

2009. febr. 17. 09:59
 10/11 anonim ***** válasza:
hüvelygyűrű... www.fogamzasgatlas.hu
2009. febr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!