Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik fogamzásgátló módszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fogamzásgátló módszer lenne a legjobb nekem?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, 4 éve szedek Yadine-t, de azóta állandó problémán a hüvelygomba és a hüvelygyulladás. A Pharmatex krémet próbáltuk, az óvszert is, de egyik sem vált be igazán. Mit tudnátok ajánlani? Még nem szültem, és nem szeretnék már tablettát szedni, de az olyan megoldás sem vált be, ami közvetlenül az aktushoz kötődik.

Előre is köszönöm!


2010. jún. 9. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem műtétes petevezeték elkötés. Ha majd szeretnél gyermeket, visszaállítják eredeti állapotába. :D
2010. jún. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az elköttetés végleges. nem lehet visszaállítani. épp ezért szokták általában annak könnyű szívvel engedni akinem már van gyereke. esetleg szedj más tabit. vagy nem tudom. de az elköttetés az végleges.
2010. jún. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy másik tabletta... vagy próbáltad már?
2010. jún. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Barátkozzatok meg a gumival. Gyakorlatilag minden lehetőséget kilőttél. Hormonos dolgokat nem akarsz szedni, mert gyulladásod lesz, a gumi nem tetszik, a spermicid nem tetszik, spirált csak terheseknek szokták, elkötetni magad vagy a párod meg gondolom nem szeretnéd.

Állítólag van olyan spirál (mini), amit nem szült nők is alkalmazhatnak. Esetleg azt kérdezd meg az orvostól.

2010. jún. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj ki másmilyen tablettát vagy hüvelygyűrűt, oké, hogy ezek is hormonálisak, de nem biztos, hogy ugyanazokat a tüneteket kihozzák, amit a Yadine. Beszélj erről nőgyógyásszal.

Az óvszert én sem szeretem, a többi meg sajnos nem megbízható...

2010. jún. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!