Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 15 éves vagyok. Fogamzásgátlás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok. Fogamzásgátlásra mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Nőgyógyásznál még nem voltam, hamarosan sor kerül rá. Tabletta lenne talán a legkényelmesebb, de úgy tudom annak a felírását egy vérvétel előzi meg. Namármost, ha csak pár csepp vért veszítek el (menzesz kivétel) akkor azonnal elájulok. Szóval ez a lehetőség nem éppen kézenfekvő, mégha csak egyszer kell kibírni, akkor sem. Spirált terhes nőknek ajánlják, a mini-spirál jöhetne szóba, de úgy tudom, h erősíti a menzeszt a spirál, és a gyulladás miatt, amit okoz, gyakran fájdalmas a viselése. Eddig óvszerrel védekeztünk (illetve még most is.:)) de vagy csúszkál, vagy szorít-szakad. ): többfélét is próbáltunk már. Mondjuk ki, kényelmetlen vele a kínlódás is.

Tudom, beszéljek anyukámmal, és a dokival, hogy mit ajánlanak, de szeretnék előbb tájékozódni!


2011. febr. 24. 20:43
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
jól van tudom, csak még reggel van, akkor kijavítom,használj
2011. febr. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 Roses ***** válasza:
Jó látni, hogy nem csak én vagyok ellene a tablettának ennyi idős kor esetén. :)
2011. febr. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Norb66 A mai fogamzásgátlók lópélónyi hormont tartalmaznak....
2011. febr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Egyébként érdekes, hogy ha egy 15 éves fiú teszi fel a kérdést, hogy szexeljen-e akkor ő a menő srác és mindenki hátbaveregeti, de ha egy lány kérdezi ezt meg, tanácsot kérve, hogy hogyan védekezzen akkor az csak r*banc lehet...
2011. febr. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 fegyvernepper ***** válasza:
Szerintem nem, ha 15 éves fiu teszi fel, akkor arra is azt mondom : nyomorék egy gyerek, 15 évesen már b*szni akar, pedig igazábol fogalma sincs az egészről...
2011. márc. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Egyszerű: szerintem 15 évesen nagy hülye vagy ... Nem vagyok maradi vagy vén asszony de ez az igazság szerintem én az anyád helyében nem az orvoshoz vinnélek mert ez nem normális ( ugyanakkor nagyon helyes hogy gondolsz a védekezésre de nem ez itt a gond , hanem a korod) mielőtt lepontoznának a vele egy korúak nem azért mondom hogy megsértődjetek ... Csak próbálunk titeket ( kissebeket) normális útra terelni ... És nem mondom azt hogy várd meg azt a csodás 18-at mert ilyen nem létezik csak ahogy irtad még nem állt be rendesen a menstruációd elméletben te még éretlen vagy a szexhez...( évek óta tanulok biológiát és tudom mi az hogy nemileg érett) a barátod meg akárhány éves szégyelheti magát ( ha idősebb akkor meg főleg, mert tudhat olyanokat amiket te nem) szóval egyszóval : NE SZEXELJ 15 ÉVESEN
2017. márc. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
A koromat nem irtam 19/L
2017. márc. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!