Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 15 éves vagyok. Fogamzásgátlás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok. Fogamzásgátlásra mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Nőgyógyásznál még nem voltam, hamarosan sor kerül rá. Tabletta lenne talán a legkényelmesebb, de úgy tudom annak a felírását egy vérvétel előzi meg. Namármost, ha csak pár csepp vért veszítek el (menzesz kivétel) akkor azonnal elájulok. Szóval ez a lehetőség nem éppen kézenfekvő, mégha csak egyszer kell kibírni, akkor sem. Spirált terhes nőknek ajánlják, a mini-spirál jöhetne szóba, de úgy tudom, h erősíti a menzeszt a spirál, és a gyulladás miatt, amit okoz, gyakran fájdalmas a viselése. Eddig óvszerrel védekeztünk (illetve még most is.:)) de vagy csúszkál, vagy szorít-szakad. ): többfélét is próbáltunk már. Mondjuk ki, kényelmetlen vele a kínlódás is.

Tudom, beszéljek anyukámmal, és a dokival, hogy mit ajánlanak, de szeretnék előbb tájékozódni!


2011. febr. 24. 20:43
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
A pesszáriumnak ugyanannyi a hibaszázaléka mint a guminak. szex előtt kell felhelyezni és utána kivenni. Egy latex készítmény. Nőgyógyászati vizsgálat során mérik be, hogy mekkora a számodra megfelelő.
2011. febr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
huh, köszi, erről még nemis hallottam. de nem tűnik egy rossz megoldásnak, lévén nem hormonális. a nőgyógyász ad részletes felvilágosítást a nekem megfelelő védekezési módszerekről, ugye?
2011. febr. 24. 21:11
 13/37 anonim ***** válasza:

Hát hivatalosan kéne adnia, de ha egy bunkót fogsz ki (ami sajnos benne van a pakliban) akkor nem fog segíteni.

Javaslom nagyon kérdezősködj utána, hogy kihez mész.

2011. febr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, az lenne praktikus, ha ahhoz mennék, aki édesanyukámat is vizsgálja. Csak jót tudott róla mondani. Köszönöm szépen a segítőkészségedet, és a hasznos infókat! :))
2011. febr. 24. 21:15
 15/37 Roses ***** válasza:
Egy 15 éves NE szedjen tablettát... -.-'
2011. febr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

Roses!

egy 15 éves legyen terhes?

2011. febr. 24. 21:23
 17/37 Roses ***** válasza:
0%

"A kérdező kommentje:

pharmatex nem válna be nálunk, mert a 10 percet nem tudjuk kivárni... :) és egy óra hatóidő pedig kevés..."

Elég sajnálatos ha erre nem vagytok képesek, hogy 10 percet várjatok...annyi mindennel el lehet addig tölteni az időt ám, nem kell egyből durr bele amúgy sem. Vagy lehet nálatok ez a szokás, az már rég baj.

1 óra hatóidő kevés...Úristeeeeen ! :D Az eszedbe se jutna, hogy használj még egyet? Vagy annyi más lehetőség van még. De tényleg...

2011. febr. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 Roses ***** válasza:
0%

Mint már mondtam, annyi alternatíva van...

De menj el akkor anyukáddal, vetesd meg a több ezer forintos gyógyszert, de ha elváltozik a tested, ne más legyen a felelős: ;)

2011. febr. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

Roses!

Általában 3-4 órát tudunk együtt eltölteni. Minimum 2 órán át összebújunk, simizzük egymást, stb. Viszont mikor már nem bírunk magunkkal, akkor igenis nehéz azt a 10 percet kivárni!

2011. febr. 24. 21:28
 20/37 anonim ***** válasza:

fegyvernepper


Csak nem irigykedsz, mert ő lefeküdt valakivel és te pedig nem?

2011. febr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!