Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 15 éves vagyok. Fogamzásgátlás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok. Fogamzásgátlásra mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Nőgyógyásznál még nem voltam, hamarosan sor kerül rá. Tabletta lenne talán a legkényelmesebb, de úgy tudom annak a felírását egy vérvétel előzi meg. Namármost, ha csak pár csepp vért veszítek el (menzesz kivétel) akkor azonnal elájulok. Szóval ez a lehetőség nem éppen kézenfekvő, mégha csak egyszer kell kibírni, akkor sem. Spirált terhes nőknek ajánlják, a mini-spirál jöhetne szóba, de úgy tudom, h erősíti a menzeszt a spirál, és a gyulladás miatt, amit okoz, gyakran fájdalmas a viselése. Eddig óvszerrel védekeztünk (illetve még most is.:)) de vagy csúszkál, vagy szorít-szakad. ): többfélét is próbáltunk már. Mondjuk ki, kényelmetlen vele a kínlódás is.

Tudom, beszéljek anyukámmal, és a dokival, hogy mit ajánlanak, de szeretnék előbb tájékozódni!


2011. febr. 24. 20:43
1 2 3 4
 21/37 Roses ***** válasza:
Akkor 10 perccel azelőtt, hogy megtörténne a nem tudunk már várni című dolog, használd. ;) Azért azt csak tudod - tudjátok érezni, hogy kb. mikor lesz, nem ?!
2011. febr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne foglalkozz az ilyen válaszokkal.

Pontosan ezek azok az emberek akik egy másik kérdésben fröcsögnek, hogy a kérdező miért nem védekezett...

Az ilyenek unatkoznak.

Nekem is fiatalnak tűnsz, de a válaszaid alapján érettnek és felelősségteljesnek gondollak ezért adtam tanácsokat.

Akinek pedig azzal van a baja, hogy nem tudtok 10 percet várni szerintem még nem szexelt úgy igazán jót.

És az is nagyon jól látszik, hogy egyesek a kérdést vagy a válaszokat se olvassák el mielőtt írnak.

Az ilyen válaszokat végig sem érdemes olvasni, nemhogy reagálni rájuk.

21/L

2011. febr. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 Roses ***** válasza:
0%

21:42-es

Remélem fizetni fogod a tabijait. ;)

2011. febr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
Cölibátus. Az hatékony.
2011. febr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 Czitrom ***** válasza:
14%

Szerintem ha a gumival ilyesféle bibik vannak, akkor a srác a ludas, ilyenről életembe nem hallottam, hogy egyik pózba jó, másikba szorít, utána lecsúszik Oo

15 évesen piszok fiatal vagy még ehhez...

Egyébként szvsz azért van annyi becsúszott terhesség, mert a fiatalok így reagálnak, hogy "nehéz a 10 percet kivárni". Az meg, hogy aki nem így látja nem szexelt még jót, ezen külön mosolyogtam. Tudod, azokat, akik nem értenek ezzel egyet hívják úgy, hogy felelősségtudatos emberek :D Akik nem a "no risk no fun" alapján "játszanak" ^^

2011. febr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
33%

A kérdező által keresett módszer neve: ÖNMEGTARTÓZTATÁS!

100%-os védelmet nyújt (kivéve ha te leszel az újabb messiás anyja)

2011. febr. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 fegyvernepper ***** válasza:
0%
Az utolsónál a pont.
2011. febr. 25. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

15 évesen még ne szedj hormonális fogamzásgátlót.

A pharmatexnek nagyon alacsony a hatékonysága, szóval számotokra, akármennyire is hisztizel, a gumi lenne a legmegfelelőbb megoldás.

2011. febr. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Ha babát szeretnél, szedj pharmatexet! Nem hallottad azt a kifejezést, hogy pharmatex baba javaslom, írd be a keresőbe,ha már 15 évesen mindenáron szexelsz, gumit használj, fogamzásgátló tabit egyátalán ne.Csak a te érdekedben.
2011. febr. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

"Ha babát szeretnél, szedj pharmatexet!"


Jézusom ember, azt nem szájon át kel bevenni!!!! Ááááá....

:DDDDDD

2011. febr. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!