Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi esély van arra, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esély van arra, hogy az előváladéktól teherbe essek?

Figyelt kérdés
Óvszer nélkül szexeltem, és egyéb védekezés nélkül, megszakított közösülés volt, nem bennem ment el, sőt kb. maximum 3-4 percig csináltuk. Azt olvastam, hogy ettől is teherbe eshettem. Még nem telt el annyi idő, hogy tesztet csinálhassak.
2011. febr. 1. 20:37
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Azt hozzáfűzném, hogy szerintem ne aggódj emiatt és ne képzelj be magadnak tüneteket, hisz ez semmi jót nem szül. Ráadásul szerintem egyáltalán nem indokolt ez a nagy aggodalom.
2011. febr. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Megcsináltam a tesztet,negatív lett.11 nap telt el az együttlét óta,elvileg a teszt már kimutatná.Kicsit megnyugottam,de egy hét múlva veszek egy másikat,mert akkor már tényleg kimutathatja,majdnem 100%-ra.Mi a véleményetek?
2011. febr. 9. 19:06
 23/25 A kérdező kommentje:
azt majdnem biztosra állíthatom,hogy nem rózsaszín a tesztablak csíkja,csak akkor látom rózsaszínnek,ha a kontroll ablakkal együtt nézem,és beképzelem,ha letakarom az ablakot,sosem mondanám rózsaszínnek.és ez egy nagyon vékony vonal,vékonyabb a kontroll ablaknál,és akkor látszik ha a fény felé forgatom.
2011. febr. 9. 20:04
 24/25 Turbocharger ***** válasza:
Elvileg lehet, de remelem meguszod, csak nem akarsz meg gyereket. :D
2011. febr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Na,1 szellemcsíkos,és két negatív teszt után,azt az eredményt kaptam,hogy valószínűleg nem vagyok terhes.

Köszönöm mindenkinek a válaszokat,tanultam a hibámból,ezentúl felelősségteljesebb vagyok!

2011. febr. 12. 09:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!