Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi esély van arra, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esély van arra, hogy az előváladéktól teherbe essek?

Figyelt kérdés
Óvszer nélkül szexeltem, és egyéb védekezés nélkül, megszakított közösülés volt, nem bennem ment el, sőt kb. maximum 3-4 percig csináltuk. Azt olvastam, hogy ettől is teherbe eshettem. Még nem telt el annyi idő, hogy tesztet csinálhassak.
2011. febr. 1. 20:37
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg van rá esély a megfelelő körülmények között. Ez alatt értem azt, hogy termékeny időszakodban voltál e illetve, hogy tartalmazott e az előváladék spermiumot.(abba az esetben tartalmaz, ha egy előző ejakulációból visszamaradt spermiumok bennmaradtak a hugycsőben. ezeket a pisilés kimossa onnan)Több nőgyógyásztól hallottam, hogy hiába riogatják az embereket, elég ritka az, aki előváladéktól teherbe esik, mert egyrészt ezek nem annyira erősek, hogy ellenálljanak mindennek, illetve nincs meg az a kilövési sebesség, ami az ejakulációnál.
2011. febr. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem hinném hogy terhes lennél egy ilyen alkalomtól. A legtöbb orvos olyan 1% esélyt ír, egy-egy ilyen "akcióra". Szóval nyugodj meg szerintem!
2011. febr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 ***verus*** ***** válasza:
37%

KB 80%

sztem csinálj tesztet

vagy 72órás tabletta

2011. febr. 3. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsónak ne higgy...méghogy 80%, rég olvastam ennyire valótlan dolgot .
2011. febr. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,és vettem tesztet,remélem,hogy megúszom ezt.:(:(((
2011. febr. 3. 17:50
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Majd írj, hogy mi lett az eredmény. Remélem negatív lesz:) Nem tudom valaki honnan szedi amúgy az ő 80%-os esélyeit, de mint leírtam 100 nőből 35 egy év alatt. Nem kell matematikusnak lenni, hogy megmondd ez hány százalék. -.-"
2011. febr. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Mindenképp megírom,hogy mi a helyzet,vettem tesztet,úgy számoltam,hogy kb.jövőhét szerda magasságában már kimutatja,ha az vagyok.Nagyon félek:((

A 35 nő is elég sok...és már beképzelem,hogy fáj egy kicsit a méhem,meg a petefészkeim...nagyon rosszul viselem idegileg...ilyen hülyeséget nem tudom,hogy csinálhattam.

Ha ezt megúszom,akkor ez egy nagy tanulság volt számomra.Ilyet soha többet nem csinálnék.Soha.

2011. febr. 4. 10:19
 18/25 A kérdező kommentje:

Amugy szerintetek ovuláltam éppen?

Mert megjött január 10.-én,tartott 5-6 napig,és utána rá egy hétre megjött megint,nem is értettem..de nem fektettem rá nagy hangsúlyt,mert nekem mindig ilyen összevissza volt...van amikor két hónapig semmi,aztán kéthetente megvan...szóval ez a nem betervezett menzesz 2-3 nappal a megszakított közösülés elött múlt el.Akkor én most fogékony voltam,vagy nem?

2011. febr. 4. 11:55
 19/25 anonim ***** válasza:

A 35-nek hát nem akarok elrugaszkodni a valóságtól, de szerintem jó nagy az az aránya, akik nem tudták időben megszakítani az együttlétet, vagy észre sem vették, hogy nem sikerült pontosan megszakítani,szóval jelentős részük nem az előváladéktól,hanem magától az ejakulátumtól lesz terhes. Csak ugye ők is megszakításra készültek, tehát ebbe a kategóriába tartoznak.

Nemhiszem, hogy fogékony időszakodban voltál, de ha ilyen a ciklusod akkor menj orvoshoz.

2011. febr. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Azért az sem mindegy hogy 1 év alatt, vagy 1 alkalom alatt. Szerintem ez a 35% nem fedi a valóságot, de ha igaz is, akkor kb. ezt oszd el évi kb. 150 szeretkezéssel és megkapod, mennyi az esélyed rá. Vagy talán ha 12-vel osztod el, akkor kicsit reálisabb, hisz annyiszor van jó esetben peteérés egy évben, úgyhogy kb. van 3 százalék esély.
2011. febr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!