Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi esély van arra, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esély van arra, hogy az előváladéktól teherbe essek?

Figyelt kérdés
Óvszer nélkül szexeltem, és egyéb védekezés nélkül, megszakított közösülés volt, nem bennem ment el, sőt kb. maximum 3-4 percig csináltuk. Azt olvastam, hogy ettől is teherbe eshettem. Még nem telt el annyi idő, hogy tesztet csinálhassak.
2011. febr. 1. 20:37
1 2 3
 1/25 Norb66 ***** válasza:
43%
Teherbe eshetsz tőle, úgyhogy ne várd meg a tesztet, mert az több hét és akkor már késő lesz. Egy 72 órás megteszi, ha nem telt még le annyi. Amúgy védelem nélkül ez nagyon veszélyes és helytelen volt.
2011. febr. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
82%

Nos ezt pontosan megmondani nem lehet. Valóban lehetséges így a nem kívánt terhesség, de az esély azért jóval kevesebb rá, mintha meg sem szakítottátok volna az együttlétet. Egy babatervező pár esetében 1 peteérés időpontjában történt megszakítás nélküli szeretkezés esetén 20% esély van a sikeres gyermekáldásra.

Ne pánikolj be, valószínű most megúsztad, de máskor többé ilyet ne csinálj, mert hiába nem túl magas az esély rá, ha pont beleesel és te leszel az a szerencsétlen, akkor aztán nem fog érdekelni, hogy mennyi esély volt. Szóval máskor okosabban!

2011. febr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Sajnos a 72 óra már letelt.

Soha nem csinálnék ilyet...józanon..sajnos az alkohol is közrejátszott.Nagyon ideges vagyok.Úgy tudom a teszt elvégezhető 1 hét után,és akkor már biztos választ is ad,mert a hormon már elkezd termelődni.Csinálok egy tesztet jövőhéten,és később is.Nagyon félek.

2011. febr. 1. 20:47
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

1 hét után nem. 2 hét után, de legkorábban a következő vérzésed időpontjában,az már inkább biztosabb.

Ne stresszelj! Mindenki követ el hibákat, utólag ne büntesd magad érte, megtörtént,visszacsinálni már nem tudod. A stressztől késni fog a vérzésed és akkor teljes lesz a pánik. Szóval nyugodj meg, remélhetőleg semmi gond sem lesz.

2011. febr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
29%
Lehetek a keresztapa? :)
2011. febr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Nincs rá sok esélyed, úgyhogy nyugodj meg.

De az alkohol nem kifogás erre, ha tudod milyen hatással van rád, nem kellene annyit inni. Nem ítélkezem, csak azt mondom, vállald a felelősséget, ne keress kifogásokat.

2011. febr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Igazad van,nem keresek kifogásokat.Hibáztam.Tanultam az esetből az biztos,de nagyon remélem,hogy nem vagyok terhes.Nagyon remélem.
2011. febr. 1. 21:33
 8/25 anonim ***** válasza:
58%

Megszakított közösülés


Alkalmazási gyakoriság:


alkalmanként


Megbízhatóság:

(magyarázat)


77% - 96%


Ez a legrégebbi és leginkább ismert fogamzást megelőző módszer. Egyben a legkevésbé megbízható is. A férfi még a magömlés (ejaculáció) előtt visszahúzza hímvesszőjét a nő hüvelyéből.


Igen veszélyes helyzet, mivel már a magömlés előtt kis mennyiségű ondófolyadék távozhat a hímvesszőből. Ez a nedv is tartalmazhat hímivarsejteket, s közülük bármelyik megtermékenyíthet egy petesejtet.


Nem könnyű a szeretkezés tetőfokán időben kihúzni a hímvesszőt, és egy pillanatnyi késés is elég lehet ahhoz, hogy az ondósejtek a hüvelybe jussanak. Világos tehát, hogy a megszakított közösülés annyira megbízhatatlan védekezési mód, hogy nem lenne szabad alkalmazni.


Forrás : [link]

2011. febr. 2. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további válaszokat.

A barátom nem élvezett el utána sem,a közelében sem volt,így a közösülés,a szó legszorosabb értelmében befejezetlen maradt.

2011. febr. 2. 10:14
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

A között, hogy nem élvezett el, vagy nem benned élvezett el, ebből a szempontból nézve nem nagy a különbség. A lényeg, hogy csak az előváladékban lévő esetleges spermáktól kell tartani.

Szerintem ez a % amit az előző válaszoló írt, nem igazán fedi a valóságot.

100 nőből 35 lesz terhes 1év alatt ezzel a módszerrel.

2011. febr. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!