Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kérdések a fogamzásgátlókról?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdések a fogamzásgátlókról? Csak eszesek írjanak és tapasztaltak ;)

Figyelt kérdés
Ha az ember elkezd fogamzásgátlót használni ( én pl Dienille) akkor mennyit várjak az első gumi nélküli szexre? 2hét,1hónap?? Ha nem hányok, nem fosok és időbe vettem mindig be akkor 100% h nem leszek terhes? Ha elfelejtem bevenni a gyógyszert, v hányok a bevétele után 1-2órával kb mennyi ideig védekezzek? Ha este beveszem és elmek buliba akkor kb 4óra elteltével ihatok alkoholt? Éhgyomorra veszem be akkor mivan? Vmi rossz illetve jó tapasztalat a foggátlókkal? Melyik a jobb: tabi-gumi? Védelem céljából melyik jobb? :d
2011. febr. 1. 14:09
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Lehet hogy az 5-10évvel ezelőtti gyógyszerek tönkre tették az ember életét, de a mai tabik sztem nem! Am ez nagyon is függ embertől. Ki hajlamos rá, és ki nem!
2011. febr. 1. 14:53
 22/23 anonim ***** válasza:

A mostani gyógyszerek is ugyanúgy tönkretehetnek nem csak a régiek, ez inkább emberfüggő! Lehet, hogy az első gyógyszer be sem válik Neked hanem másikat kell kipróbálni!

Különben a kérdéseidre sokkal okosabb választ kapsz a betegtájékoztatóban, ami már neten is fent van nem csak a gyógyszer mellett!Mire való az, ha nem elolvasni?Ha utána nem értesz valamit akkor kérdezz!Nem leteremteni akarlak, csak azt mondom, hogy ne kezdj úgy gyógyszert szedni, akármilyen is az, hogy előtte nem olvasod el a tájékoztatót!!!!


-Mikortól hat?tájékoztatóban ott van, de attól is függ mikor kezded szedni. Ha menstruáció első napján akkor már(az enyém)3 nap után hat, de én azért várnék két hetet!

-Sohasem 100%,hogy nem leszel terhes.

-Ha elfelejtetted bevenni, de még nem múlt el 12 óra azóta, hogy be kellett volna venned, akkor vedd be!És a következőt meg rendesen amikor kell.A tájékoztató azt írja, hogy 7 napig kell még másmilyen védekezés is, hányás esetén is!Ha több mint 3 órával a bevétele után, leszel rosszul, akkor elvileg már nem lesz baj.

-Alkoholra sajnos nem tudok mit mondani:D De ha feltétlen akarsz inni 3-4 órát várj!

-Nem lesz semmi baj ha éhgyomorra veszed be.

-Rossz tapasztalat: lehetsz tőle beteg, depressziós, fejfájás gyakoribb lehet ha hajlamos vagy rá és az örök átok, hogy ha gyógyszert szedsz hajlamosabb vagy gombás fertőzésre, de persze a mellékhatások nem mindenkinél jelentkeznek, lehet, hogy van olyan gyógyszer aminél igen, de ha vált akkor elmúlik!Erről is találsz részletesebben a tájékoztatóban!

-Gumi annyival jobb, hogy betegségektől is véd, és nem teszi tönkre a szervezeted, mert lássuk be, lehet, hogy az új gyógyszereknek kisebb a hormontartalma, de akkor sem egészségesek!


Na ennél kimerítőbb választ nem tudok adni:D Remélem segítettem :)

2011. febr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

[link]



Tessék, olvasgasd..:D

2011. febr. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!