Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kérdések a fogamzásgátlókról?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdések a fogamzásgátlókról? Csak eszesek írjanak és tapasztaltak ;)

Figyelt kérdés
Ha az ember elkezd fogamzásgátlót használni ( én pl Dienille) akkor mennyit várjak az első gumi nélküli szexre? 2hét,1hónap?? Ha nem hányok, nem fosok és időbe vettem mindig be akkor 100% h nem leszek terhes? Ha elfelejtem bevenni a gyógyszert, v hányok a bevétele után 1-2órával kb mennyi ideig védekezzek? Ha este beveszem és elmek buliba akkor kb 4óra elteltével ihatok alkoholt? Éhgyomorra veszem be akkor mivan? Vmi rossz illetve jó tapasztalat a foggátlókkal? Melyik a jobb: tabi-gumi? Védelem céljából melyik jobb? :d
2011. febr. 1. 14:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
28%

A mai fogamzásgátlóknak nincsenek ilyen súlyos mellékhatásaik, szóval nyugi. A hatékonyságát nem befolyásolja az orgazmus(mekkora marha, aki ezt mondta!), de néhány gyógyszer igen, így például antibiotikum kúra alatt gumit is kell használni szex közben. A védettség beállta általában három hét maximum.

Ha rendesen szeded, és betartod az előírásokat, nem fogsz sosem teherbe esni. Akik igen, azok mindig elfelejtik megemlíteni, hogy kihagytak 1-2 bogyót, vagy későn vették be. Te szedd rendesen, és nem lesz gond.

2011. febr. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
14,30 - 34N voltam.
2011. febr. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Ezt neeee! :D


"100%ig azért nem véd a terhességtől mert ha szex közben orgazmusod van az kiválthat spontán peteérést és ha a barátod beléd élvez akkor nagy valószínűséggel teherbe esel"


Hülyeségeket ne írjunk már! :D Persze majd orgazmus előtt gyorsan le kell állni és felhúzni pluszba egy gumit, nem? Úristen!

A kérdésedre válaszolva, én 1,5 éve szedek gyógyszert, összességébe minden ok, kisebb-nagyobb hangulatingadozásaim vannak. 1 hónap után mertünk gumi nélkül szeretkezni, és nem estem teherbe, pedig nem egyszer volt már orgazmusom! :) Alkohol nincs rá hatással, csak ne hányd ki a bogyót. Egyes antibiotikumok gyengítik, de ezt a betegtájékoztatók írják.

2011. febr. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

14,30 - 34N voltam.


Oh, jaj, közben jött még egy hozzászólás. Az első 14,30-as voltam.

2011. febr. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, főleg az utolsónak. Akkor az hülyeség amit az előbb írtak, hogy egy orgazmustól lehetek terhes? :D kösziiii
2011. febr. 1. 14:32
 16/23 anonim ***** válasza:
Egy ciklust kell várni,illetve,ha kimarad,hánysz akkor is.Alkohollal nem hiszem,hogy lenne gond,nekem legalábbis sosem volt.És valóban nincs 100%,minden módszernél van egy csekély százalék,hogy becsúszhat.
2011. febr. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Jujjj mennyien írtak xd Akk az orgazmus hülyeség, oké :D Hm,akkor megnyugodtam. Köszönöm mindenkinek !
2011. febr. 1. 14:35
 18/23 A kérdező kommentje:
És az hogy én este,reggel,korán reggel,késő este veszem be mindig az mind1? :d
2011. febr. 1. 14:42
 19/23 anonim ***** válasza:
47%
Ha meg akarod rövidíteni 5 évvel az életed, szív és érrendszeri betegséget akarsz, visszeres lábakat és hűhullámokat, vérnyomásos beteg akarsz lenni akkor szedd a szert, ami nem gyógyszer mert nem gyógyító szer, hanem csak szer, vagy tabletta. Tévesen gyógy szernek hívják, pedig nincs gyógyhatása sőtt káros. A gumióvszer a legjobb, az a szexuális betegségektől is megvéd.
2011. febr. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Minegy,csak minden nap ugyanakkor vedd be.
2011. febr. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!