Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Péntekre kaptam időpontot a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Péntekre kaptam időpontot a nőgyógyászhoz, de megjött a menstruációm, lemondjam ha nem múlik el?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szeretnék íratni. Lemondjam, vagy menjek el és mondjam meg a dokinak hogy mi a helyzet?
2011. jan. 17. 00:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát, ha nekünk leírtad volna hogy mi a helyzet - mert annyit tudunk össz-vissz hogy mensesed van meg egy időpontod a dokihoz -, akkor erre tudnánk is választ adni!
2011. jan. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ott van hogy fogamzásgátlót szeretnék felíratni, azért akarok menni dokihoz, de időközben megjött a menstruációm. Elmenjek azért még vagy ne?
2011. jan. 17. 01:26
 3/14 anonim ***** válasza:
De mi köze van a kettőnek egymáshoz az isten szerelmére! Nem turkál benned ahhoz, hogy felírjon egy fog. gátlót, max csak vért vetet! Esemény utánihoz meg amúgyis régen késő lenne!
2011. jan. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem is esemény utániról van szó.


Amúgy meg a rendes orvosok meg is vizsgálnak előtte én úgy tudom! Ezért kérdeztem...

2011. jan. 17. 01:33
 5/14 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka az az orvos amelyik hüvelyi ultrahangot is csináltat fogamzásgátló felírásánál. Ez pedig az egyetlen dolog amibe a tabletta felírása beleszólhat, semmi egyéb olyan dolog nem történik a vizsgálat alatt, amit ne lehetne megcsinálni menses alatt.
2011. jan. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hüvelyi ultrahangot nem csinálnak fogamzásgátló felírásakor. Csak egy rendes általános nőgyógyászati vizsgálatot..
2011. jan. 17. 01:40
 7/14 anonim ***** válasza:

Páromnak csináltak, de neki is úgy hogy megemlítették nem kötelező, de hüvely kenetet nem vettek le ... most akkor mi van?


Egyáltalán mi a francnak jössz ide kérdezni, ha ilyen fene jól tudsz mindent?


Kereső használata meg luxus?

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..

2011. jan. 17. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kérdező:


Fog. gátló felírásakor a standard vizsgálat NEM hüvelyi, hanem vérből történik. Pl. májfunkció, ha nagyon alapos (vagy magán) az orvos akkor még egy pár többé-kevésbé felesleges dolgot lehet méretni.


Az biztos, hogy a lábad között nincs mit nézzen ebből a szempontból, úgyhogy menj nyugodtan.

2011. jan. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
elsőnek akarsz menni a nőgyógyászhoz? vagy voltál már?
2011. jan. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Maradjunk annyiban, hogy hüvelyi vizsgálatot több orvos végez, mint ahányan vérképet kérnek.

Igen, kérdező, ha tabit akarsz iratni (és ez az első alkalom), akkor mondd le az időpontot. Ha már régebb óta szeded, akkor vizsgálat nélkül felírja, akkor elmehetsz. De ebben az esetben a házidoki is felírja.

2011. jan. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!