Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes vagyok? Kerlek segicset...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok? Kerlek segicsetek koszke.

Figyelt kérdés
Egyik nap voltam muteti abortuszon 9hetes iker babakal es ra ketnapra voltam paromal tudom h nem szabad de tobet nem fordul elo hat hetig akor kell elkezgyem a fogamzasgatlo szedeset is! De vedekeztunk es mikor elment kivete! A baratom szerint mitol lenek terhes en kicsit agodom mert ra 4 napra volt kicsi verzesem! Lehetek terhes?
2011. jan. 16. 09:19
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
88%

Baz...meg megnézném azt a jól fizető állást..tuti olyan hely ahol nem kell tudni sem írni , sem beszélni...

Lehet hogy neked van igazad..fenének iskolába járni, amikor ennyi helyesírással is lehet sokat keresni..tisztára Bill Gates..

2011. jan. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Ne bántsátok már... Attól, hogy a helyesírása rossz, még lehet neki normális választ adni!

Szóval én sajnálom a babáidat, és ha most védekeztetek ahogy írtad (gondolom gumival) és nem is benned ment el, akkor szerintem nincs miért aggódnod.

2011. jan. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
koszonom az utolso valaszadonak rendes vagy es atol h nem raktam at az angol menurol magyara es igy irtam nem jelenti azt h nem tudok helyesen irni
2011. jan. 16. 17:00
 14/24 anonim ***** válasza:
Már bocsi de jó nagy hülyeség volt rá két napra szexelni. Nem is terhesség hanem fertőzésveszély.
2011. jan. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Ha csak a helyesírásával lenne baj, az oké lenne (bár megjegyzem, egy felnőtt nő "jól fizető állással" azért lehetne olyan művelt, hogy alap szavakat, mint pl. "segítsetek" le tudjon írni), de ha már valaki segítséget kér, illene a kérdést úgy megfogalmazni és leírni, hogy érthető legyen. Feltalálták például az írásjeleket, ha jól tudom, az angolok is használnak vesszőt, pontot és kérdőjelet, tehát az angol menüben kell lennie.
2011. jan. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa nekem ez az egész történet. Az csak megmosolyogtató,hogy jól fizető állásod van,de a "munkahej" szót nem tudod helyesen leírni.Ez angol billentyűzeten is megoldható,hisz l és y azon is van.Az sem világos,hogy az orvos miért 1 hónapos terhességet emlegetett,mikor a terhességet hetekben adják meg a nőgyógyászok.Miért vártak 9 hétig (mire vártak 9 hétig),ha már az első hónaptól kezdve,vagyis beágyazódás utántól egyáltalán nem fejlődtek a magzatok.Az sem világos,hogy ha a magzat az első hónapban vagyis beágyazódás utántól nem fejlődik,akkor hogyhogy nem hal el és szívódik fel? 9 hétig mégis mit csinált,ha nem fejlődött? Hogy maradt "életben"? Erre csak egy válaszom van,sehogy. Ez a történet kamu oldala.

A babára vágyó házaspár,miután 9 hétig orvostól orvosig járt és megtudták,hogy el kell vetetni az iker magzataikat,mit csinált a kórházból való hazatérés után? Természetesen szexeltek,hisz egy abortuszon át esett nő,két nappal utána hevesen kivánja a szexet.Természetesen védekeztek,úgy,hogy kivette.Miután 25 éves fejjel nem jutottak el addig,hogy a 6 hetes szex tilalom biztos nem véletlen,így most felvetődik a kérdés,vajon megint terhes lesz?

Nagyon remélem,hogy nem!Ezeket a géneket nem szabad örökíteni.

2011. jan. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Na itt mindenki már a helyesírásról beszél,mikor nem ez itt a kérdés.Elég rossz dolog ha valaki gyereket szeretne és kiderűl hogy el kell vetetni mert nem fejlődnek.Ez nem az ő hibája.
2011. jan. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

De igazából jobban kellett volna vigyáznod.

Igen lehetsz terhes.Semmi sincs kizárva.

Vagy csinálj meg napi 100 felülést.(elméletileg megöli a spermákat)próbáld ki.Egyik ismerősömnek ez bevált.És barátoddal egy darabig szüneteltessétek a szexet mert nem tesz jót.Legalább pár hónapig vhogy ki kell bírni.pár nap múlva vegyél egy tesztet.

2011. jan. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Unatkozó tinilány.

Akinek jól fizető az ÁLLÁSA a munkaheLYén, az nem így fogalmaz.

Van helyesírás ellenőrző nagyon sok böngészőn.

2011. jan. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
23:57 csak a helyesírásig jutottál vagy végig is gondoltad a szitut? Sem sajnálni,sem elhinni nem kell,amit írt,mert nem igaz.
2011. jan. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!