Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes vagyok? Kerlek segicset...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok? Kerlek segicsetek koszke.

Figyelt kérdés
Egyik nap voltam muteti abortuszon 9hetes iker babakal es ra ketnapra voltam paromal tudom h nem szabad de tobet nem fordul elo hat hetig akor kell elkezgyem a fogamzasgatlo szedeset is! De vedekeztunk es mikor elment kivete! A baratom szerint mitol lenek terhes en kicsit agodom mert ra 4 napra volt kicsi verzesem! Lehetek terhes?
2011. jan. 16. 09:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
64%
Két napal abortuszod után ugyanazt csinálod persze nem fordul elő többet de egyébként tényleg nem vagy most már megint terhes egyébként ne agódly az olyan nők mint te ugy is rakásra szüli majd a kölyköket minek akarod most ennyire halogatni őket?
2011. jan. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%
Reméljük nem, (ami nekünk lenne jobb) Előtte fejezd be a 8 általánost, tanulj szakmát, dolgozz , és ha már megvan az egzisztenciátok akkor vállalj gyereket...!!!! És ha lehet mx 2
2011. jan. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
Ti nem vagytok normálisak! Hány abortuszt szeretnél még?
2011. jan. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
95%
Úgy látom, az első 3 válaszoló érti ezt a szöveget. Lefordítanátok nekem magyarra és tagolnátok, hogy én is értsem és tudjak segíteni?
2011. jan. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
96%
Igaza van az egyik előttem szólónak. Fejezd be a 8 általánost. Valahol a vége felé lesz téma a szaporodás is. Aztán tanulj tovább és mehetsz dolgozni. Amúgy meg miért ne lehetnél terhes? Remélem am hogy nem vagy az. Nem kellene még egy "család" aki a mi adónkból élősködik!
2011. jan. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 djgenyo ***** válasza:
95%
Mivel uri ember vagyok finoman fogalmazok...te ciganykisssebsegi semmirekello tanulatlan egyen?! Mit gondolsz???dugtok mint a nyulak es kozben fogalmatok sincs arrol h mi is a szex, plane arrol h mi az h biztonsagos sex...alapfogalmakkal, temakkal de meg a helyesirassal is gondban vagytok IQ nelkuli vilagtalan allapototkban. A tortenelem megismetli onmagat mint tudjuk...gondolom edeasanyadbol te is hasonlokepp lattad meg a napvilagot mint ujabb kenyerpusztito sargalapos elmezavarodott. Namost!ebbol adodik h szuleidtol meg a barati korodtol is ilyen peldat latsz es azthiszed ugy leszel nagylany h pocorovel nyugtatod magad, es persze a masik fogyatekos aki arra vetemedik h beled tegye a szerszamot szintugy velekedhet mint te. Eme level ama indittatasbol keletkezett h velemenyemet (mely nem serto hanem igen csak finomanfogalmazott es noies)elmondva kifejtsem velemenyem rolad es a hasonlo kis tudatlan nyomoroncokrol akinek meg jatszoteren lenne a helye...kolykot megcsinalni konnyu..felnevelni a szarba mas penzen konnyu ugyan de ugyanolyan degeneralt leszz mint a kedves familiad. Helyesirasi hiba ha van leszarom mert telorol vok. A cimzettnek kivanok tovabbi kellemes gangbang-es napot de olyat h leszakadjon a redvas mehe!!! Ez a valasz hasznos volt tiltani meg lehet de 10 percen belul megoldom.udv az adminoknak gondolom ok is igy velekednek.
2011. jan. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
94%
Ez mekkora volt!! Mond meg neki!! :-D
2011. jan. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nem allt szandekomba tobb infot megosztani de enyi egyuterzo komment utan elmondanam h elmultam 25 eves rendes jolfizeto munkahejem van paromal 8eve vagyunk egyut amibol 4 eve egyut elunk mivel nem szeretnek oszehazasodni ugy dontotunk itt az ideje egy babanak ami sikerult is de nem volt rendben minden ezert kivisgalasrol kivizsgalasra jartam es vegul az orvosok azt montak muszaj az abortusz mert nem fejlotek egy honapos koruktol eletem legnehezeb idoszaka volt!az orvosom szeretne tovabbi vizsgalatokat elvegezni ezert kerte h most 4 honapig ne probalkozunk h tobbet ne fordulhason elo ugyanez!ember vagyok en is tevetem az utobi egyutletel es csak anyit szeretem volta tudni h terhes lehetek-e?!ja es ez volt az elso abortuszom es remelem az utolso is!
2011. jan. 16. 10:56
 9/24 anonim ***** válasza:
93%
gondolom nyelvész lehetsz ilyen helyesírással, aki épp egy nyelvújításon melózik. Tanulj meg írni! Csak egy példa tőled a sokból! "munkahej" ez általános alsó tagozat!
2011. jan. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
És ezt mind egy mondatban????????????????? 25 évesen ez sokkal nagyobb probléma.
2011. jan. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!