Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Én vagyok csak ezzel így,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok csak ezzel így, hogy gumiban nem élvezem annyira a szexet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! az a problémám, hogy óveszerrel nem élvezem a szexet!..barátommal már próbáltuk gumi nélkül és sokkal jobb volt úgy!!..már fogamzásgátlót szedek, 1.levelet fejeztem be most tartom a 7napos szünetet..ahogy elkezdem a 2.at már natúron mehet :)..csak tegnap is még mikor együtt voltam a barátommal..ő se ment el és én sem..:S (ez csak a tegnap estére érvényes, az előtt nem volt probléma)..szinte mióta kipróbáltuk gumi nélkül, amúgy nem annyira élvezzük, barátom is mondta, hogy már nagyon várja hogy lehessen gumi nélkül, mert 1000x jobban élvezi..arra lennék kíváncsi más is van ezzel így? (egy 16éves lány)
2009. jan. 31. 14:28
 1/8 anonim válasza:
17%

Én is utálom gumival! Meg barátnőm is De én mindig csak a "végkifejlettre" szoktam felhúzni. :D


Nekem le is lankad, ha sokáig van rajta gumi; főleg ha az extra vastag.

2009. jan. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Anno mi is így voltunk, én szó szerint semmit sem éreztem gumiban, a párom pedig képtelen volt elmenni gumiban, lelankadt tőle! Amióta szedem a fog. gátlót (5 éve) azóta nincs ilyen gondom!
2009. jan. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
sztem is sokkal jobb gumi nélkül, a lánynak is... szal teljesen normális, h ezt érzitek :) én is pont 1 hónapja kezdtem el szedni a fogamzásgátlót, és jó h van :)
2009. jan. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen énse szeretem gumival,de hát már csak a betegségek és fertőzések megelőzése érdekében is felvan huzva....használj sikositot hogy jobban csusszon
2009. jan. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ódákat zengenek róla, hogy ég és föld a különbség, hogy gumival vagy anélkül csinálják. Az embereket persze hajtja a kíváncsiság is, ezért ki akarják próbálni... De akkor már viselni kell a következményeket is (esetleges fertőzések, nőgyógyászhoz járkálás...).


Nekem pl egyáltalán nem zavaró a gumi érzésben, ugyanúgy lesz orgazmusom. Csakis azért zavar, mert félek, hogy kiszakad (csak ezzel védekezünk) és mert megtörik a varázs azzal, hogy vacakolni kell a felhúzással.


A férfiak hozzáállássáról meg annyit, hogy nem akarásnak nyögés a vége... Ha szereted a párod, vigyázol rá, és ha azt kéri húzz gumit, akkor meg is teszed. Léteznek extra vékony gumik is, ráadásul több méret között is lehet választani...

2009. jan. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hülyeség, hogy a pasiknak rossz csak. nőként én sem szerettem, mert olyan műaynag érzés volt, ahogy csúszkált bennem. Páromnak meg nem sikerült gumival az orgazmus sem.

Gyógyszerre váltottunk, azóta okés minden

2009. jan. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én se szeretem gumival!!!

Vagy hamar, vagy alig tudok elmennei benne :S

Meg vigyázni kell hogy ki ne szakadjon :(

Szoval nekem nem nagyon nyerte el a tetszésem

De amikor kiprobáltuk nélküle egyszerűen isteni érzés volt :D

2009. jan. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha választani lehetne mindenki azt mondaná, hogy gumi nélkül sokkal jobb. Ez az igazság. Sokkal közveltenebb érzés úgy testileg, mint lelkileg.
2009. jan. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!