Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a teendő ha a fogamzásgatló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő ha a fogamzásgatló szedése alatti 7napos szünetben nemjön meg a menstruációm?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el szedni a tabit,bevettem a 21drbot,aztan abbahagytam,úgy ahogy kell,most tartok a 3.napnál a szünetből,de még sehol semmi.Ha nem kapnám meg akkor is szedjem tovább a 2. levelet? Egy hónapja Escapelle,24órás tabit kellett bevennem,lehet ez még annak a hatása?Akkor rendesen megkaptam.
2011. jan. 6. 20:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Eleve hülyeség volt az esemény utáni után elkezdened szedni a gyógyszert. Ne csodálkozz, ha most vérzészavaraid lesznek. a 72 órás után várni kellett volna pár hónapot, mire teljesen rendeződik a ciklusod, ugyanis a 72 órás felborítja. Fogamzásgátlót meg csak szabályos ciklus esetén lehet szedni. Attól, hogy a 72 órás után időben "megkaptad" (no comment) a menstruációdat, még nem jelenti, hogy minden ok lett volna a köv. pár ciklusnál is, ezért kellett volna várni pár hónapot, hogy figyeld, rendesen megjön-e a továbbiakban is. Csak példának okáért: én amikor egyszer 72 órásra szorultam, utána rendesen megjött, majd a következő egyáltalán nem. majd egyszer csak megint megjött, legközelebb meg megint hetekig késett. 1 (!!!) évbe tellett, mire visszaállt teljesen szabályosra. Hülyeséget csináltál, a következményekről kérdezd az orvost.
2011. jan. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Figyu,írtam már,hogy tisztában vagyok vele,hogy óriási baromság volt amit csináltam,de visszafordítani már nemtudom...a segítségeteket kértem abban,hogy ha nem is JöNNE most meg a menstruációm folytassam azért a 2.levél szedését?...azzal pedig nemsegítetek,hogy lefikáztok...
2011. jan. 7. 15:28
 13/14 A kérdező kommentje:
Megjött, megjött! :))) a szünet 5.napján...hatalmas kő esett le a szivemről...
2011. jan. 8. 09:32
 14/14 anonim válasza:
Nekem ez a 6ik napom a 7 napos szünetben, és még nem jött meg!:S Még soha nem volt ilyen(2 éve szedem), és mindig 3-4. nap szokott:S
2011. ápr. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!