Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért késik a menstruációm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért késik a menstruációm fogamzásgátló szedése mellett?

Figyelt kérdés
Ez a második gyógyszermentes szünetem. A múlt hónapban a 3. napon jött meg, de ebben a hónapban ez a 3. tablettamentes napom, és semmi jel sincs arra, hogy megjöjjön. Egyszerűen nem értem. Azért tértem át a gyógyszerre, hogy mindig pontos legyen a mensim, ne kelljen aggódnom, erre tessék, megint tiszta ideg vagyok. Hánytam ebben a hónapban, de nem 3-4 órán belül, illetve hasmenés is volt, de az csak egyszeri alkalom volt, szvl nem súlyos. Úgy gondoltam, h tesztet majd csak hétfőn veszek, addig várok. Szerintetek terhes vagyok még is? Vagy normális, hogy késik 2 levél után még? Sajnálom, ha buta kérdés, de nincs fogamzásgátlót szedő ismerősöm,akitől tanácsot kérhetnék.....
2011. aug. 25. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez teljesen normális is lehet. Nekem is az első levél után a 2. napon jött meg, utána meg a 3. napon. Van olyan, akinek az 5. napon jön meg, miközben az első levélnél a 2. napon. De ha megnyugtat akkor csinálj tesztet.
2011. aug. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

szia!!!Én ugyanebben a cipőben járok és én is ma tettem fel 1 ehhez hasonló kérdést.Nekem ma kellett vna jelentkeznie a megvonásos vérzésnek,de szint úgy semmi jele,pedig én lassan 1 éve szedem.Nagyjából voltak eltérések nálam is,volt hogy egy ideig szombatonként volt megvonásos,vagy péntekenként,mostanság csüt.-ként,de sajna eddig semmi.Most várok a 7 napos szünet végéig,és nagyon remélem hogy jelentkezni fog.Szurkolok neked is!!:)

18/L

2011. aug. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat! Kérlek, kedves előző, ha jelentkezik a mensid, írd meg nekem, illetve ha tesztig eljutsz, akkor annak az eredményét :) Köszönöm! Én is ugyanezt teszem majd :) Szurkolok én is neked !:)

18/ L

2011. aug. 25. 20:01
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok!!:)Amint jelentkezik,amit nagyon remélek,írni fogom!Várom mihamarabb hogy írhassak,gondolom ezzel te is így vagy!!:)Akkor sok szerencsét magunknak!!
2011. aug. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

szia kedves Kérdező!!:))Még mindig előző vagyok és örülök nagyon hogy írhatok.Tegnap este már éreztem mellfeszülést..és később görcsöket is,már tegnap picit barnáztam,de igazából sztem ma teljesedik ki:D Szurkolok neked is,majd írd meg hogy mi a helyzet!!;)

18/L

2011. aug. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Szia

Nem kell aggódnod, látom ( olvasom ), most kezdtél el csak gyógyszert szedni, ne aggódj... én is most kezdtem el épp gyógyszert szedni és nekem a gyógyszermentes 3. napján jött meg és össz. - vissz. tartott 1.5 napig.

A szervezeted be fog állni a gyógyszerre és egy idő után ugyan abba az időbe, napra pontosan fog megjönni... de tény, ez nem mindenkinél hasonló lefolyású, van, akinek pár hónap alatt beáll a menzesze és van, akinek beletelik akár 1.5 évbe is, ez változó, gyógyszerfüggő ( na meg, hormonilag se vagyunk egyformák ).

Szóval, ne aggódj, és ha a menzeszed akkor jön meg, amikor a köv. levelet kell elkezdened, akkor megjön a menzeszed és szedd a gyógyszert mindenképp, el ne térj az előírásoktól!... ami persze majd rendbe jön, hisz a szervezeted kiküszöböli ezt a hibát is ;)


23/L

2011. aug. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves 08:37-es!:) Nekem is megjött!:) Annyira megkönnyebbültem. Legalább ezt is megtudtam, hogy tabletta mellett is késhet. De 1 nap azért nem 11 nap. ( Mert óvszer mellett 11 napot is képes volt késni.)

Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat! :)

2011. aug. 26. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!