Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a teendő ha a fogamzásgatló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő ha a fogamzásgatló szedése alatti 7napos szünetben nemjön meg a menstruációm?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el szedni a tabit,bevettem a 21drbot,aztan abbahagytam,úgy ahogy kell,most tartok a 3.napnál a szünetből,de még sehol semmi.Ha nem kapnám meg akkor is szedjem tovább a 2. levelet? Egy hónapja Escapelle,24órás tabit kellett bevennem,lehet ez még annak a hatása?Akkor rendesen megkaptam.
2011. jan. 6. 20:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Még csak a szünet 3.napjánál tartasz.Teljesen mindegy mikor jön meg,csak a 7 nap alatt valamikor jöjjön!Van,akinek csak a 4-5.napon szokott.Akkor is be kell venni a következő levelet a 8.napon,ha még tart a vérzés.
2011. jan. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 nielindi ***** válasza:

mit kaptál meg??


betegtájékoztató mit ir, mikor kell megjönnie?? van olyan gyogyszer, aminél 2-3 napra jön meg, van aminél 5nap. jo adag hormont kapott most a szervezeted, várd ki a 7 napot, 8.nap kezd el szedni a 2. levelet. vagy menj el dokihoz és érdeklödj.

2011. jan. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Na én pont így voltam a múlt hónapban:( Halálra aggódtam magam de a 6. nap estéjén megjött:))
2011. jan. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Múlt hónapban,amikor az Escapellet vettem be,akkor a tabi bevétele utáni 5.napra kaptam meg a menstruációm.Akkor kezdtem el szedni a Minerva n. fogamzasgatlót (amit az aknéim miatt kezdtem el szedni).Egyenlore még várok,remélem a 7napos szunetben megjon...
2011. jan. 6. 21:16
 5/14 anonim ***** válasza:

Akármelyik nap megjöhet. Még van 4 napod...


De amúgy egy hónapja esemény utánit vettél be, aztán elkezdted a tabit? Elég felelőtlen dolog volt. Legalább egy két ciklust várni kellett volna...orvos nem mondta?..

2011. jan. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
két orvost is megkérdeztem,az egyik azt javasolta,hogy nekezdjem el szedni, a másik azt mondta,hogy nyugodtan elkezdhetem...így aztán elkezdtem...:/
2011. jan. 6. 22:04
 7/14 anonim ***** válasza:
Érdekes a logikád. :) Két választásod volt.Vagy nem kezded el és akkor kárt nem tehetsz a szervezetedben,maximum tartasz pár hónap szünetet és folytatod vagy pedig elkezded ezzel kockáztatva az egészségedet. Érdekesen választottál....
2011. jan. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
tudom,hogy hiba volt...de kétségbe voltam esve...a fogamzásgatlót már jóval elotte kiírta az orvos,csak arra vártam,hogy megkapjam a menstruációm es elkezdhessem szedni...felelotlen dontés volt,de visszafordítani sajnos már nemtudom...hibáztam...remélem,nem lesz túl nagy kovetkezménye
2011. jan. 6. 22:20
 9/14 anonim ***** válasza:
figyi te merre laksz? az milyen már hogy megkapod a menstruációdat. Mifelénk a lányoknak Megjön a menstruációjuk.meséld már el légyszi miért így mondod hogy megkapod a menstruációt:
2011. jan. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nem tök mind1?!
2011. jan. 6. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!