Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A hüvelytampon nem zavar bele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hüvelytampon nem zavar bele hogy a hímvessző teljes behatoljon? És annyira elég felnyomni ameddig a mutatóújjam beér? Előre is várom válaszaitokat! Köcci

Figyelt kérdés
2009. jan. 26. 20:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Igen elég annyira felnyomni amennyire a mutatóujjad befér, de ha nem szeretnéd, hogy a sürgősségin köss ki, szex előtt vedd ki a tampont. Fel fogja teljesen nyomni a partnered a méhszájadig és nem fogod tudni kivenni...
2009. jan. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
73%
Ugye nem úgy akartok szexelni,h közben bent hagyod a tampont?? Egyébként elég annyira felnyomni,mert tovább már nem is naon menne :)
2009. jan. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
MI?ezt nem értem.vagyis benned a tampon+hímvessző????--na ne!!!!!
2009. jan. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Bocsi ,ne nézzetek hülyének de nekem azt senki nem mondta h azt kis is kell venni ,többek között azért is írtam vagyis kérdeztem ,szóval csak felnyomom kiveszem és ennyi??
2009. jan. 26. 20:23
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
ha Pharmatex hüvelytamponról van szó,akkor ki ne vedd,mert úgy nem véd!!!!!!
2009. jan. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

és ha permetexet veszek akkor azt nem szabad kivenni??

és ki birom majd venni??

2009. jan. 26. 20:26
 7/16 anonim ***** válasza:
62%
Ha sima tamponra gondolsz, akkor azt akkor használod mikor havid van, és azt cserélni kell.
2009. jan. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%
Mire kell neked? védekezni, vagy havi miatt?
2009. jan. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
háát nem a havi menstruásióhoz való tamponról beszélek,hanem amit lehet venni gyógyszertárakban és nincs hatóideje,fel kell nyomni a méhszájadig és akkor fogamzásgátló hatása van!
2009. jan. 26. 20:29
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Itt a tájékoztatója ezen rajta lesz, mikor használhatod, meddig kell bent lennie stb... [link]
2009. jan. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!