Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek mitől lehet ez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mitől lehet ez a menstruációs zavar? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban a menstruációm furcsán jelentkezett... Eleinte csak barnás, majd később gyengevérzés is( de az is volt darabos és piros színű, mint amilyen szokott lenni csak gyenge)... Ez tartott egy hétig.Pajzsmirigy beteg vagyok így a hormonháztartásom is befolyásolhatta... De 2 hete mikor utoljára együtt voltunk a párommal, akkor lecsúszott az óvszer...de abba élvezett...így mondta, hogy nincsen gond, meg fordult már elő máskor is...Most viszont a menzeszem végén elkezdett fájni a derekam (bár nem régiben voltak vesepanaszaim amik visszatérőek)... Szerintetek félnem kellene, hogy terhes vagyok??
2011. jún. 15. 17:18
 1/7 WhiteLabel ***** válasza:
nőgyógyász?
2011. jún. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem voltam még nőgyógyásznál. 17 éves vagyok. És a "nemi életet" is csak pár hónapja kezdtem el élni... De tesztet majd fogok csinálni.
2011. jún. 15. 17:26
 3/7 WhiteLabel ***** válasza:
Ha ilyen gondjaid vannak ne tesztelgessél, mennyél orvoshoz.
2011. jún. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
talán meg kellene tanulni helyesen használni azt az óvszert.Másrészt aki nemi életet él,az meg pláne menjen el nőgyógyászhoz.Ha ráadásul még pajzsmirigy beteg is vagy,akkor nem ártana minden hormont megnézni....irány a nőgyógyász és az endokrinológus....(hüvelykenet,rákszűrés stb)
2011. jún. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A terhességtől nem kell félned (de csinálhatsz egy tesztet, ha ez megnyugtat).

Viszont mindenképp menj el dokihoz! Ez elég sok tünet, és te írtad, hogy milyen betegségeid voltak régebben, ha hasonló tünetek jelentkeznek, azzal nem szabad játszani.

2011. jún. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! De én sem vagyok buta, csak azt nem írtam le, hogy a vesebajjal is kezeltek és a pajzsmirigyemmel is kezelnek mai napig(euthyroxot szedek)... Szóval leendő orvosként én is tudom, hogy nem szabad ezzel játszani...Volt már ilyen korábban, hogy szabálytalan volt a menzeszem...(hormonok miatt) Csak mióta nem vagyok már szűz azóta izgultam. De még 1x köszönöm a válaszaitokat! :)
2011. jún. 15. 20:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Teszt...
2011. jún. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!