Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szedek 8...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szedek 8 hónapja (lindynette 20) és két hónapja áttoltam a beszedési/abbahagyási időpontot szerdáról szombatra. -teljesen szabályszerűen csinálva. Keletkezhet így valami menstruációs zavar átmenetileg?

Figyelt kérdés
Az utóbbi két hónapban ami volt az abszolút nem hasonlított a megszokottakhoz: sokkal kevesebb mennyiségre (eddig tabi mellett is volt 5 nap most meg hát vagy három és minimális) és nem is görcsöltem szinte, ráadásul sokkal több barnával. Fogok tesztet csinálni biztos ami biztos alapon de egyébként is mindig paráztam egy terhességtől szóval inkább rákérdezek itt is a dologra mert ilyennel még nem találkoztam. Félek hogy talán az is bekavarhatott hogy az utóbbi időben néha 1-2-3 órával később szedtem be a bogyókat a megszokott időponttól, persze mindenféleképpen 12 órán belül. Köszönöm a válaszokat előre is!
2011. máj. 12. 22:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Nálam is volt már ilyen,én olyan 7 évig szedtem többféle fogamzásgátlót...Felelőtlenség meg minden(de én elvileg fejlődési rendellenes vagyok,emiatt termékeny se!)Szerintem ha a teszt negatív,akkor próbálj meg jobban ügyelni arra,hogy mindig ugyanakkor vedd be.

Az hogy folyamatosan kevesebb a vérzés mennyisége az lehet attól is,hogy már hozzászoktál.Tudd,hogy ez álmenstruáció,csak egy megvonásos vérzés,nincs peteérés ilyenkor,csak a méhnyálkahártya része jönnek le vérzés kíséretében.Hol kevesebb hol több mennyiség...

2011. máj. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!