Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 15 éves vagyok, és védekezsé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok, és védekezsé nélkül vesztettem el a szüzességem, terhes lehetek?

Figyelt kérdés

November 26-án pénteken lefeküdtem egy fiúval, és nem védekeztünk, de azt mondja, hogy nem élvezett belém...

Azóta többször is lefeküdtünk, és egyszer sem védekeztünk, de az élvezés előtt kihúzta...

Akkor most lehetek terhes, vagy így nem eshetek teherbe?


2010. dec. 16. 22:27
1 2 3 4 5
 31/41 sasna ***** válasza:
nem akarsz gumit, nem akarsz fogamzásgátlót.. akkor mégis mit akarsz? megszakitást? és akkor? minden hónapban parázni? gratulalok.. :S
2010. dec. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

sasna:

Fiatalabb voltam mint a kérdező, amikor elvesztettem (14,5 évesen), az első válaszban már leírtam nézd vissza (nem bántam, elég érett voltam hozzá ma is így gondolom, szerelmes voltam, szép emlék...) orvoshoz menten épp, hogy 16 évesen.

2010. dec. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Amúgy 23 vagyok.
2010. dec. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 sasna ***** válasza:
100%
ok, ritka kivétel, de látod, h h gondolkodik a 15 évesek nagy része.. sehogyse akarnak védekezni, nyavalyognak, h nekik gumival nem jó, fogamzásgátlót nem akarnak szedni ( bár 1 gyerekkel ilyet én se szedetnék sose ) de terhesek se akarnak lenni.. d.gni viszont, azt akarnak.. akkor?
2010. dec. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

Egyetértek veled... az első válaszomban leírtam rengeteg védekezési módszert, sőt már kifejtettem a véleményemet is többször, 15 évesen még ne szedjen gyógyszert (gallyra vágja a hormonrendszered, aztán amikor babát szeretnél 10-15 év múlva járhatsz meddőségi tanácsadásra, mert teljesen elcseszi a még kialakulóban lévő ciklusodat), (persze, jobb mint egy abortusz, meg a megszakítás), de az optimális a gumi lenne - főleg ismeretlenekkel-, jah de hát az 'kényelmetlen' -szerinte-! De legalább elmondta az anyukájának, és orvoshoz ment... Amit írok azt nem bántásból írom, csak tanulj a hibáidból, a "kényelem", nem feltétlenül elsődleges...

Azt hiszem megyek aludni, további kellemes ünnepeket neked és mindenkinek az oldalon. :)

2010. dec. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

kedves sasna: közölném veled, hogy a 15 és a 16 éves lány közt vajmi kevés különbség van.:P amikor átbillentem, azaz két hónappal ezelőtt még 15 voltam, tegnap 16 lettem, megmondom neked őszintén, nem érzem máshogy magam:D úgyhogy teljesen felesleges ez a számozgatás.

a kérdező pedig butus, de remélhetőleg tanul a dolgokból. használj óvszert, vagy pedig az óvszerköltség tápszerre fog kimenni...

2010. dec. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 sasna ***** válasza:
sztem inkább határeset a 16.. de ok, sztem is mind a 2 kor korai, de ha már éppen választani kell.. csak ezért irtam.. én se szexeltem még ebben a korban..
2010. dec. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Csak sajnálni tudlak,hogy ilyen buta vagy szép szóval kifejezve.. Ez van hülyéké a világ :D
2010. dec. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Sasna: a kúp sem megbízhatatlanabb, mint bármi más, csak JÓL kell HASZNÁLNI. Ezek a kulcsszavak. Hiába a gumi, ha nem csekkolják, hogy ép-e, ha rosszkor, későn húzzák fel vagy le, vagy ha utána még "nyúlkál" a srác. Hiába a hormonális fogamzásgátló, ha pontatlanul szedik, ha más gyógyszerekkel való kölcsönhatása miatt esetleg nem hat. Hiába a hüvelyi kúpos, tablettás fogamzásgátlás, ha nem tartják be a várakozási időket. Szóval minden módszerrel pont ugyanúgy: 100%-ban oda kell figyelni az utasításokra.
2010. dec. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 sasna ***** válasza:
na azért a tabletta meg a kúp az ég és föld.. :) és ha nem sikerül megszakitani? akkor? szivás.. 15 évesen nem kúpokkal kell védekezni, az csak 1 kiegészitő védekezés a gumi mellé.. ebben a korban még nagyon oda kell erre figyelni.. később is, ha az ember nem akar gyereket, de gyerekfejjel meg főleg..
2010. dec. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!