Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 15 éves vagyok, és védekezsé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok, és védekezsé nélkül vesztettem el a szüzességem, terhes lehetek?

Figyelt kérdés

November 26-án pénteken lefeküdtem egy fiúval, és nem védekeztünk, de azt mondja, hogy nem élvezett belém...

Azóta többször is lefeküdtünk, és egyszer sem védekeztünk, de az élvezés előtt kihúzta...

Akkor most lehetek terhes, vagy így nem eshetek teherbe?


2010. dec. 16. 22:27
1 2 3 4 5
 21/41 sasna ***** válasza:
miért is lenne a pasi feladata?? és ha pl. az van, h a pasi nem hozott ovszert, akkor megoldod 1 " ok, nem baj, nem az én bajom " - kijelentéssel???
2010. dec. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk volt felvilágosítás először 12 évesen kaptunk egy csomagot a menstruációval kapcs, azután megint volt úgy 14 évesen a szexuális betegségekről a védekezésről, az óvszer felhelyezéséről, majd tanultunk bioszon, egészgégtanon, ja és 11-12be is jöttek felvilágosítani, de sztem akkor felesleges, 12-14 éveseket világosítsák fel ne egy 18-19 évest.Kislány érdekel téged egyátalán, hogy terhes vagy-e?

Ha már ilyen értelmes vagy akinek ott a tojáshéj a seggén, és lefekszik egy pasival(aki nem a barátja a leírása szerint)csak gratulálni tudok, meg Anyukádnak is!21/L

2010. dec. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:

Jó, ti nem tudjátok, hogy mi volt ott...

És amúgy felvagyok világosítva elég rendesenn, mert már 6.osztályban mennek a felvilágosító tanárok...

És azóta minden évben többször is...most kilencedikes vagyok, és igenis érdekel hogy terhes vagyok-e, és ha igen, akkor mi lesz a babámmal...

amúgy azon nem gondolkozom, hogy mit mondjak a fateréknak, mert már tudják, ugyanis elmondtam nekik...

de nem akarok fogamzásgátló szereket szedni, mert tele wan hormonokkal, az eseméynutániról nem is beszélve...

amúgy meg gumival nem jó...mert nem lehet annyira élvezni...

és ha valaki csak oltani tud, akkor nem kell írni választ a kérdésemre...én tanácsért jöttem, nem oltásért...


és a NORMÁLIS válaszolóknak (mert vannak ilyenek) nagyon szépen köszönöm...

2010. dec. 18. 17:19
 24/41 anonim ***** válasza:
100%

"de nem akarok fogamzásgátló szereket szedni, mert tele wan hormonokkal, az eseméynutániról nem is beszélve...

amúgy meg gumival nem jó...mert nem lehet annyira élvezni... "

15 évesen még ne is szedjél fog. gáltlót, felnőtt korban már ok, én is szedek, nők millióival együtt, és láss csodát semmi problémám vele, és legalább biztos módszer a megszakítással ellentétben, esemény utáni tablettát meg nem a szándékos védekezésre találták ki, hanem ha ilyen baki becsúszik mint nálad, ne kelljen kaparásra menni, vagy gyereket szülnöd a semmibe.

Nem tudom, honnan veszed, hogy a gumi nem jó. Próbáltad már?? Nem. Én igen és nekem nőként még jobb is volt vele a szex, a pasiknak valóban lehet nem olyan kellemes, de egy egy éjszakás kalandban nem biztos, hogy ennyire nagyra kéne tartani a másik "kényelmét", mert ő is le fogja szarni ha gyereked lesz, amúgy szerintem aktus legjobb részénél sokkal kényelmetlenebb kikapkodni a szerszámot, mindkét félnek...elrontja vele az egészet.

Harmadrészt pedig nem csak ez a két védekezési mód létezik, anyukának el kéne vinni a lányát nőgyógyászhoz (amúgy is esedékes lenne a szexuális élet megkezdése után évente a rákszűrés).

De nyugodtan szexelj továbbra is védekezés nélkül, mert az kényelmes megoldás, aztán előbb-utóbb majdcsak tinianya leszel.

Értelmes emberek nem így gondolkodnak (még 15 évesen sem)!!

12-16 22:34, tegnapelőtt 22:13 vagyok.

2010. dec. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim válasza:

Hülye vagy! Ennyire felelőtlen már komolyan senki sem lehet!

Pff inkább ne csináld ha már nem védekezel.

De legyél terhes,mert ha nem leszel az elég gáz! Mivel egyesek védekeznek,figyelnek és ők is lehetséges h terhesek lesznek!Te meg aki nem védekezik és nem leszel az elég szánalmas! LEGYÉL az ha már ennyire idióta vagy!

2010. dec. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:

Voltam anyuval nőgyógyásznál...és ott is jól lecsesztek...azt kérdezték, hogy minek egy 15 évesnek a fogamzásgátlószer? egyáltalán minek akarok én lefeküdni a barátommal...

és most vérvételre kell mennem...de arra semmiképpen nincsen szükségem, hogy ti is oltsatok...van egyéb gondom...

2010. dec. 20. 21:02
 27/41 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát ez tényleg nem volt jó ötlet így. DE: hibáztál, ám ahhoz elég érett voltál, hogy utána elmondd a szüleidnek és elmenjetek dokihoz, és ez jó dolog!


Lehetsz terhes. A gond az, hogy valóban van ez az előváladékos dolog, vagyis a fiú ejakuláció előtt is kiválaszt egy váladékot, amiben lehet sperma. Elviekben ez is elég lehet egy terhességhez.


Ha állandó a partner, tehát nem fűvel-fával lefekszel, és megvan a bizalom, hogy nincsen betegsége, akkor próbálhatjátok a hüvelybe felhelyezhető kúpot/tablettát is, ez nem hormonális, hanem spermaölő szer, így kíméletesebb... DE: itt nagyon szigorúan be kell tartani az utasításokat, amik a dobozban vannak. Egyébként én is a gumit ajánlanám, a legbiztosabb és legegyszerűbb, ha extra vékonyat vesztek, azt szinte nem érezni.

2010. dec. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 sasna ***** válasza:
15 évesnek inkabb ne ajanlgassunk ilyen megbizhatatlan kúpokat.. akkor már vagy tabletta, vagy óvszer, ha ennyire viszket neki..
2010. dec. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
82%

Mondjuk az orvosnak köze nincs hozzá ki miért és hány évesen (14 után) akarsz szexelni (mint írtam nagymamám 16 évesen férjnél volt és még sorolhatnám a történelemben a híres emberek között is a példákat pl. Erszébet királyné, vagy könyvben pl. Elfújta a szél Scarlettje is 16 volt)... az tény, ha már egyszer csinálod, tehetted volna okosabban. Én alig 16 évesen voltam először, szintén anyukámmal (ő is lánykora óta hozzájár), megkérdezte, hogy szűz vagyok-e még, mondtam, hogy nem, kérdezte, hogy mivel védekezünk, mondtam, hogy gumival, mondta, hogy "helyes" egy rossz szót nem szólt, se nem fintorgott, pedig 60 körüli férfi, teljesen normális, és kedves volt az asszisztens nővel együtt...

12-16 22:34, 12-17 22:13, 12-19 12:34 vagyok.

2010. dec. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 sasna ***** válasza:
utolsó, a 16 mégiscsak más, az inkább határeset.. mint a 15..
2010. dec. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!