Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 15 éves vagyok, és védekezsé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok, és védekezsé nélkül vesztettem el a szüzességem, terhes lehetek?

Figyelt kérdés

November 26-án pénteken lefeküdtem egy fiúval, és nem védekeztünk, de azt mondja, hogy nem élvezett belém...

Azóta többször is lefeküdtünk, és egyszer sem védekeztünk, de az élvezés előtt kihúzta...

Akkor most lehetek terhes, vagy így nem eshetek teherbe?


2010. dec. 16. 22:27
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%

A mensid azóta rendesen megjött? Ha nem, végezz el egy tesztet!

De igen, simán lehetsz terhes...

2010. dec. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
92%

Szia!

Sajnálom, benne van a pakliban, de én jobban aggódnék a betegségek miatt. Azt írtad egy fiúval, nem azt, hogy a pároddal. Honnan tudod, hogy nem hordozza a chlamydiát, nem gonorrhoeás, nem hordozza a HPV-t, nincs gombája, vagy éppen nem trichomonasos és akkor még a herpeszt, a szifiliszt és a HIV-et nem is említettem, ami szintén benne van a pakliban.

Ezeket egy óvszerrel ki lehet védeni, és tévedés ne essék, a fogamzásgátló csak a terhességtől óvna meg, ezektől nem, és hidd el, ezek közül bármelyik esélyesebb, mint a terhesség, pedig látod, még a terhesség is benne van a pakliban.

Szóval máskor sokkal okosabb legyél!

2010. dec. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kamu a kérdés, márpedig eléggé annak tűnik, akkor igen, lehetsz simán terhes. Azóta már jó pár hét eltelt, menstruáltál nov. 26. után?!

Ha nem, csinálj tesztet!!!

2010. dec. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
58%
Ha nov. 26-án menstruált utoljára, kb. dec. 24-én kell megjönni újra. Úgyhogy felesleges baromságokat írni és ezzel riogatni. Éppen elég riasztó, hogy igen, lehet terhes. Jó kis "kariaji" lesz a szüleinek meg a barom pasijának.
2010. dec. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem akkor menstruált, akkor feküdtek le!!!
2010. dec. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
79%
Végül is az ő baja lesz ha terhes marad meg a pasijáé. 15 évesen nem éri fel ésszel,hogy terhesség ellen védkezni kell? Az iskolában is adnak felvilágositás,sőt tanulunk is róla. Nem?
2010. dec. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező aggódsz te 1általán? Hogy mi lesz ha terhes maradsz?
2010. dec. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
58%
nah azért ne a lányt baxxuk le! hiszen a pasinak kell felhúznia magára a gumit, szóval neki kéne inkább odafigyelnie! am mi meg nem tanulunk felvilágosítást, elég gáz, de nálunk még nem volt ilyen! 16L
2010. dec. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:

tegnap 22:34 vagyok

Nálunk sem volt felvilgosítás, ált-ban a biológia tanárnőm egy 70 éves vén szipirtyó volt, még azt a témakört is úgy ahogy volt teljesen átugrottuk, ami a szaporodással és nemi szervekkel foglalkozik, a felvilágosítás meg még inkább távol állt tőle, ratja kívül egyik tanár, védőnő, iskolaorvos...senki nem vette a bátorságot a felvilágosításhoz. (Ennek ellenére nem lett senki tinianya...)

Középiskolában egy frissen az egyetemről kikerült bombázó volt a biosz tanár, felvilágosítást természetesen ő sem tartott, sem a többi tanár, védőnő, orvos. 12.-ben!! (egy kissé elkéstek) volt egy felvilágosítás az AIDSről az évfolyamtársak előadásában, de kb. annyi volt a lényeg "húzzál gumit, ha nem akarsz aids-es lenni", terhesség megelőzésről egy szó sem.

Szóval első körben szűlő által, aztán saját szorgalomból kell tájékozódni, akinek egy csöppnyi esze van az tudhatja, hogy nem véletlenül találták ki a fog. gátló módszereket.

2010. dec. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 sasna ***** válasza:
te tiszta hulye vagy.. igen, lehetsz terhes.. buta kis ribanc..
2010. dec. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!