Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért hisznek sokan megszállot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hisznek sokan megszállottan az óvszerben, mint fogamzás gátló módszerben?

Figyelt kérdés

Óvszer használata mellet egy év alatt száz nőből három-négy terhes lett.


[link]


A tabletta 6-40x eredményesebb védekezés, mint az óvszer.


2010. dec. 6. 14:39
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%

lehet hogy az a 3-4 nem megfelelően használta

nem 100%-os védelem

de legalább véd a nemi betegségek ellen

2010. dec. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%
Számomra a legnagyobb védelmet a gyógyszer + óvszer együttes használata adja. Lehet, hogy a tabletta jobban véd a terhesség ellen, de az óvszer meg a nem kívánt betegségek ellen!
2010. dec. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%

" Óvszer használata mellet egy év alatt száz nőből három-négy terhes lett."

Na akkor az a 3-4 mind itt van,mert ahogy olvasom itt a legtöbben óvszer mellett estek teherbe.


"A tabletta 6-40x eredményesebb védekezés, mint az óvszer."

Azért évente 3-4 nő gyógyszer szedése mellett is teherbe esik..

Sokan vannak akik egyéb egészségügyi okokból nem szedhetnek gyógyszert.Sokan vannak akiknek a koruk miatt nem ajánlatos a gyógyszer.

A gyógyszer csak a terhességtől véd meg ,a nemi betegségektől nem..Az óvszer viszont megvéd.

Én mivel nem szedhetek gyógyszert óvszerrel védekezünk,lassan 25 éve..Soha nem lettem terhes tőle,és sosem szakadt ki..Ha valaki megfelelően használja,ha valaki megfelelően szedi a tablettát a nem kerül az évi 3-4 eset közé..

2010. dec. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Mert a védekezési módszerek közül a megbízhatóak közé tartozik.

Emellett:

- nem hormonális, nem avatkozik bele a női szervezet működésébe

- nincsenek mellékhatásai (hacsak vki nem allergiás rá)

- egy csomó nő nem szedhet tablettát

- látod, ha vmi baj van vele (elég feltűnő, ha elszakad), míg más védekeznél nem

- fiatal korban is használható, amikor a tabletta nem ajánlott (mindjárt jön vi okos aki megcáfolja, előre érzem...)


Én olyat még nem sokszor hallottam, hogy vkinek nem szakadt ki, nem csinálták előtte gumi nélkül, nem kenték össze stb és még is teherbe esett a lány...


Egyébként sem értem mi most ez a nagy tabletta mizéria és a nagy óvszerellenesség.

Aki akar, az szedjen tablettát, de ha normálisan védekezek (óvszerrel), akkor ne szóljanak már bele a módszerembe.

B@szogassák a 16 éves tiniket, akik megszakítást alkalmaznak, ne azokat, akik a fogamzásgátlásnak egy igen csak megbízható formáját használják.

2010. dec. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Minimum húszból több mint egyszer a nemi betegségektől sem véd meg az óvszer.

Én nem azt mondtam, hogy gyógyszert kell szedni. Én azt kérdeztem, hogy miért hisz valaki a mindenhatóságában?

Én ismerem olyan értelmiségi párt, akik közel voltak a harminchoz mindketten és két év alatt két abortusz jött össze nekik.

2010. dec. 6. 15:04
 6/21 anonim ***** válasza:
Az óvszer gyártok is csak 99% vállalnak arra is, ha nem veszed észre, hogy kiszakadt. Úgyhogy az aktusok egy százalékban a nemi betegségektől sem véd.
2010. dec. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Már bocs, de azt nem tudom elképzelni, hogy két év óvszerhasználat alatt, önhibájukon kívül két abortusz összejött. Erre max matematikai esélyt látok.

Lehet értelmiségiek, de vagy az óvszer szakadt ki, vagy előtte gmi nélkül csinálták, vagy nem tudom.

Egyet még elhiszek, de két év alatt kettő, az marha nagy túlzás.


Én nem azt mondtam, hogy az óvszer 100%-s, mert mindenki tudja, hogy nem az. Ahogy a gyógyszer sem.

De ha mérlegelnem kell, akkor én a gumi mellett döntök és kész.


Sokan meg azt hiszik, hogy a tabletta "mindenható". Itt is állandóan mondják, hogy nem baj az, ha egy két tabi kimarad, ezek a gyógyszerek annyira hiperszuperek, hogy úgy is hatnak...hát lol.

2010. dec. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Az értelmiségi pár a tablettát használta.
2010. dec. 6. 16:57
 9/21 anonim ***** válasza:

Akkor meg?:D

Semmi sem 100%-os, ezt az értelmesebb emberek tudják.

2010. dec. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
Szerintem mindenki azt használ amit akar.Előttem is leirták ,hogy mivan a tablettával azt időben is be kell szedni meg sokminden.én az ovszernél maradok és szerindtem 14 évesen se a legjobb beszedni ezeket.ha meg az óvszer kiszakad azt észreveszed ugyis ha meg nem akkor nagy pancser vagy mert nem csak egy lyuk van rajta de ha ennyire biztonságos akarsz lenni bele fújsz előtte meg mielőtt elmennél megnézzed hogy kivan e szakadva meg az aktus után is belefujsz ha már ennyire óvatos akarsz lenni:)ennyit meg erről aki fogamzás gátlót szed és abban hisz szedje azt akinek az óvszer az jó védekezzen azzal ilyen egyszerű!
2010. dec. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!