Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért keresi mindenki megszáll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keresi mindenki megszállottan a "nagy Ő"-t? Miért nem adnak esélyt, ha 1. re nem sikerül úgy a dolog?

Figyelt kérdés

...amikor 1 ember több emberrel is összepasszol, csak minden attól függ, melyikekkel találkozik, és melyik tartja fordítva is vonzónak.

annyira unom, h a csapból is ez folyik, h az Igazi, a Nagy Ő ...sztem ilyen nincs is.

és nagymamáink korában, mikor az 1. férj meghalt a háborúban, és nagyi újra férjhezment? akk 2 igazi volt? :D

meg azt sem értem, h sokan rögtön nagy szerelmet akarnak érezni, meg persze a másik legyen külsőleg is teljesen az ideáljuk.

én eddig 2szer voltam szerelmes, mind2szer olyan fiúkbe, akik külsőleg csúnyácskák, és elsőre irritálónak tűntek.

közben szerettem meg őket, miután megismerkedtünk jobban.

tényleg azonnal le kell lépni, ha az 1. randin nem érez vki őrült bizsergést? egyre azt látom, h sokan csak ülnek ölbetett kézzel, és várnak, h majd jön a Nagy Ő, és minden happy lesz.


2011. jún. 9. 23:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

a nagymami: az 1. volt a nagy ő a második meg az igazi :D v vmi ilyesmi


am nagy ő létezik csak nem biztos h őt veszed el v ennek egyéb alternatívái


én pl úgy vagyok vele h 1. bnőm volt a nagy ő :P [igaz azóta volt pár jobb is rosszabb is valahogy bennem ez maradt meg]


de am téged miért zavar ha csak úgy ülnek? aki neked kell szerezd meg és kész :)


19F

2011. jún. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

ez azért van, mert a sok hollywoodi film félrevezeti az emberek nagy többségét, leginkább a nőket. azt sugallja nekik, hogy várd a tökéletest, aki minden téren tökéletes, ja és persze teperjen érted úgy, mintha te lennél a jackpot, míg te akár szarhatsz is a fejére, hisz így csak még kívánatosabb leszel. holott egyrészt tökéletes ember nincs, másrészt el kéne gondolkodnia néhány nőnek azon, hogy "és én mit tudok nyújtani a fene nagy elvárásaimért cserébe?".


Nem azt mondom, hogy egy szar randi után keressük csak az illetőt, mert ha tudom, hogy úgysem jön be, akkor nem érdekel. De mostanában a nők többségével tényleg azt hitetik, el, hogy ne add lejjebb, mint a tökéletes. Ilyen pedig nincs. 21L

2011. jún. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát, én lelépek, ha nincs bizsergés. Kipróbáltam milyen, ha nincs. Unalmas, lapos, semmilyen... Szamár a ló helyett, jobb híján ez is jó lesz, időtöltés amíg nem jön jobb, és ilyesmik... Kinek kell ez?!
2011. jún. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

80% : amelyik csaj azért vár a nagy őre mert megnézte a hogyan veszítsünk el 1 pasit 10 nap alatt című háborús bűnt :D az 1 idióta és az életbe nem állnék szóba vele :)


19F

2011. jún. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

0.02-nek

Istenem, ha minden 21 éves lány ilyen értelmes és tisztán látó lenne, mennyivel jobb lenne a világ!

Sok, tőled jóval idősebb nő is álomvilágban él, ezért különösen értékelem a hozzászólásodat! :))

2011. jún. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

75% na igen :D klónozás powa :)


19F

2011. jún. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
köszönöm:) sokáig azt hittem, az én felfogásom a hülye. de hát szembe kell nézni a tényekkel, én sem vagyok tökéletes, és semelyik nő sem, akkor meg? nem vagyunk már 8 évesek, hogy fantáziáljunk a hercegről, aki kiment a várból...:)
2011. jún. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Azért, mert sokan felszínesek és válogatósak, és nem adnak több esélyt. Pedig előfordulhat, hogy az idők folyamán kiderül valakiről, hogy mennyi érték van benne, csak ehhez több időt kellene szánni a másik ember megismerésére, viszont kétségtelenül könnyebb lepattintani az illetőt, ha nem jön be elsőre. Nem ám többet beszélgetni vele, elmenni együtt programokra, aztán kiderül, hogy összeillenek-e. Nem, ez olyan snassz. Elsőre nem jött be a produkció, hát akkor viszlát, nem jutott tovább a következő fordulóba. Sajnálom, miért nem volt jobb és ügyesebb? Persze aztán meg sokszor pont az ilyenek rinyálnak, ha velük csinálják ugyanezt, mert az milyen szemét dolog már. Nyilván nem azt mondom, hogy aki alapból taszító, azzal erőltessék a dolgot, de azért elég nagy luxus csak úgy dobálózni a jelentkezőkkel, azt gondolva, hogy majd eljön nekik a tökéletes. 30 fölött meg sokan ráébrednek arra, hogy jó lenne már családot alapítani, de a tökéletes nem jött el, viszont a normálisnak mondható emberek már nagyrészt elkeltek, míg ők válogattak, mint drogos tyúk a kendermagban, így a viszonylag szűkös felhozatallal kell beérniük, ami vagy bejön, vagy nem. Igaz, mindenki úgy rontja el az életét, ahogy akarja, csak utána nem kell rinyálni, hogy az élet kicseszett vele.
2011. jún. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A 0.09 vagyok

Tudod, kedves 21/L, ha normális ember vagy és hülyék közt kell élned, akkor az ő szemükben te tűnsz hülyének. sajnos voltam már ilyen helyzetben egy rövid ideig, nem volt kellemes, de belül mindvégig tudtam, hogy mi a helyes.

Irigylem a barátodat!

2011. jún. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyetértek azzal a hozzászólóval, aki olyasmit írt, hogy a média eléggé befolyásolja az embereket. Elhiszik, hogy élik a kis unalmas életüket átlagemberként, átlagos külsővel, aztán egyszer csak hopp, eléjük toppan álmaik hercege, menő kocsival, vakító mosollyal, vagy egy modellalkatú ragyogó szépségű csodanő, aki persze lelkileg pontosan hozzá passzol, halálosan beleszeret és boldogan élnek, amíg meg nem halnak, tökéletes egyetértésben. Majd küldi az Univerzum, csak ki kell várni.

Hát nem. Igaz, nem sok olyan emberrel találkozunk az életünk során, akivel tényleg ki tudunk építeni egy tartós kapcsolatot, de megéri egy esélyt adni mindenkinek, még ha első pillanatra nem is látszik, hogy ő lenne a hercegünk, vagy a hercegnőnk.

De még ha találunk is valakit, akit megszeretünk és aki viszont szeret, a kapcsolatért a továbbiakban is tenni kell.

Egy konkrét nagy Ő pedig nincs, csak jelöltek vannak, akik majd esetleg lehetnek nekünk a nagy Ő és mi is nekik.

2011. jún. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!