Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elfelejtettem bevenni tegnap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtettem bevenni tegnap este 7órakor a gyógyszerem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Symicia gyógyszert szedek már16. szem gyógyszert vettem be tegnap előtt és tegnap este elfelejtettem , mert nagyon beteg vagyok és lázas voltam és elaludtam! Nem tudom , hogy mitcsináljak
2010. nov. 23. 07:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Vedd be most nem lesz semmi baj! Mindenki elfelejti néha! Én is elszoktam néha! Olyankor beveszek 2őt a dokim is azt mondta, hogy vegyem be pár óra eltéréssel és nem lesz semmi baj!
2010. nov. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Akkor most reggel vegyem be a tegnap estit Ma este pedig ugyanugy 7kor a mait?
2010. nov. 23. 07:49
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. nov. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! Megkönnyebbültem azt hittem , hogy sokkal bonyolultabb lesz megoldáshoz jutni! Nagyon köszönöm mégegyszer
2010. nov. 23. 08:10
 5/14 anonim ***** válasza:
34%

Tudomásom szerint MINDEN gyógyszer mellett van betegtájékoztató. Gondolom olvasni is tudsz, ha már kérdést írtál ki és válaszokat vársz.

Tudom, hogy ezért a válaszért meg fogsz haragudni, de akkor is basszus...

Ha már érett vagy arra, hogy tablettát szedj, legyen már annyi eszed, hogy elolvasod azt a papírt, amit mellé adnak.

Főleg, hogy nem minden gyógyszer esetén ugyanaz a teendő. Így lehet, hogy amit vki beír, nem is jó megoldás a te gyógyszerednél...

2010. nov. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Az utolsoval ertek egyet...minden betegtajekoztaton ott van, h mit tegyel ha elfelejted bevenni a tabit... söt reszletezve is van, h hany ora telt el azota es aszerint irja a megoldasokat, h mit tegyel...
2010. nov. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Jajj de jó hogy itt mki ügyes és okos...és mi van ha elkavarodott az a tájékoztató?Hasnonló cipőben jártam énis!Biztos most kezdte el szedni...miért baj hogy ha itt megkérdezi ?Gyakori kérdések a címe az oldalnak!Nem kell oktatni itt az embereket!

Aki nem tud érdemleges választ adni a kérdésre az NE VÁLASZOLJON...NEM KÖTELEZŐ!


Kérdező!Nyugodtan vedd be most,semmi baj nem lesz!De jobb ha figyelsz és a ma estit időben beveszed;)

2010. nov. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Drágám:) Peerrsze igazad van...Gondold csak azt...szép álmokat!

Ui...néha jobb valós emberektől tanácsot kérni!;)De Te ha ilyen okos vagy és ilyen jó tanácsokat adsz csinálj saját oldalt magadnak...pusziiiszia:)

2010. nov. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Jah és érdekes módon azt senki sem tette hozzá, hogy egy hétig kiegészítő védekezést kell alkalmaznia, mivel kifutott a 12 órából.
2010. nov. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

3 év alatt nem egyszer fordult elő velem hogy kifelejtettem egy egy tabit...és jóval 12óra után vettem be ...nem használtam kiegészítő védekezést...és soha nem is lettem terhes!Érdekes...na de ki hogy;)

Nem vitázok ilyen emberekkel...

2010. nov. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!